Товари та послуги


Voice Marketing – провідник у світі  цифрового маркетингу та реклами Voice Marketing – провідник у світі цифрового маркетингу та реклами

Агенція performance-маркетингу Voice Marketing – це дружна команда професіоналів, яка допомагає бізнесу кожного клієнта працювати із максимальною віддачою. Вони з головою поринають у роботу, щоб запропонувати стратегію та інструменти, які стануть найефективнішими для реалізації проєкту.

подробно
19 марта 2024
 
В Україні показали ІТ-рішення, яке за допомогою комп В Україні показали ІТ-рішення, яке за допомогою комп'ютерного зору аналізує товари в магазинах

ІТ-рішення на основі комп'ютерного зору, яке автоматизує процеси мерчандайзингу. Воно допомагає українському бізнесу якісно поліпшити свої процеси: підвищити відсоток дотримання планограм, зменшити час аудиту торгової точки, знизити кількість out-of-stock і, зрештою, підвищити продажі.

подробно
08 марта 2024
 
Product management: стратегія розвитку продукту Product management: стратегія розвитку продукту

Питання про те, як порахувати успішність у відсотках – хвилює багатьох. І справді, у світі сучасного управління продуктом кожен крок важливий, кожен аспект вимагає уваги, і кожна цифра має свою історію. Сьогодні ми зануримося в магію Product Management та розглянемо стратегії розвитку продукту, які визначають не лише його успіх, але й віддзеркалюють користувацький досвід та бізнес-ефективність.

подробно
07 марта 2024
 
Как влияют новости на курс криптовалют Как влияют новости на курс криптовалют

Если коротко, то новости играют роль в колебаниях курсов криптовалют. С чем это связано? А с тем, что рынок криптовалют, будучи относительно новым и быстрорастущим, особенно чувствителен к информационному фону. Рассмотрим, как именно новости влияют на курс криптовалют, на что "боится" реагировать криптовалюта.

подробно
07 марта 2024
 
У 4.5 ТИСЯЧАХ УКРАЇНСЬКИХ МАГАЗИНІВ ТОВАРИ НА ПОЛИЦЯХ ТЕПЕР РОЗПІЗНАЄ КОМП У 4.5 ТИСЯЧАХ УКРАЇНСЬКИХ МАГАЗИНІВ ТОВАРИ НА ПОЛИЦЯХ ТЕПЕР РОЗПІЗНАЄ КОМП'ЮТЕРНИЙ ЗІР. НАВІЩО ЦЕ ПОЧАЛИ РОБИТИ?

Одне з найбільших мерчандайзингових агентств України автоматизувало процес перевірки викладки товарів на полицях магазинів за допомогою штучного інтелекту. Час аудиту торгової точки скоротився на 50%.

 

подробно
07 марта 2024
 
В Україні з В Україні з'явилася безкоштовна платформа для створення цифрових роботів

Українські компанії тепер мають можливість запровадити цифрові RPA-роботи зі штучним інтелектом без оплати за ліцензії.  Із такою ініціативою виступила компанія IBA Ukraine, яка пропонує власну RPA-платформу EasyRPA  для роботизації бізнес процесів.

подробно
07 марта 2024
 
Як правильно вибрати кабель USB? Як правильно вибрати кабель USB?

 Кожен користувач смартфона знає, що кабель - незамінний аксесуар. Без нього складно обійтися, але також важко знайти ідеальнийваріант, який прослужить довгий час. Тому можна сміливо припустити, що в кожного з нас у користуваннієкілька USB-проводівякііноді потребують заміни.

подробно
05 марта 2024
 
DSV Logistics - учасник Конференції з відбудови України в Японії DSV Logistics - учасник Конференції з відбудови України в Японії

В кінці лютого ДСВ Логістика долучилась до Ділової місії до Японії в складі української делегації. 

подробно
04 марта 2024
 
Как рекламироваться в Гугл Как рекламироваться в Гугл

Зачастую люди хотят совершить покупку как можно быстрее и проще. Именно поэтому в последние годы стремительно набирает популярность контекстная реклама в Google. Она позволяет компаниям размещать свои объявления в выдаче поисковика по конкретным запросам пользователей. И таким образом существенно экономить время клиентов и повышать продажи.

подробно
27 февралЯ 2024