Товари та послуги


ЄДИНИЙ РОБОЧИЙ ПРОСТІР ХМАРНИХ РІШЕНЬ ЄДИНИЙ РОБОЧИЙ ПРОСТІР ХМАРНИХ РІШЕНЬ

Комплекс хмарних рішень - єдиний і від одного постачальника для закриття потреб складської та транспортної логістики. Давайте дізнаємось більш детально про унікальний комплекс і як він працює.

LOGIST OFFICE, LOGISTICON WMS, Персональний кабінет клієнта (3PL), LOGISTICON KEGELBAHN, LOGISTICON YARD, LOGISTICON DASHBOARD. Всі модулі систем поєднані між собою за допомогою сучасних інтерфейсів обміну даними.

Logist Office надає тендерну платформу для вибору вантажу або перевізника.

Simple Cloud Solutions (SCS) займається розробкою хмарних рішень – LOGISTICON WMS, LOGISTICON YARD, LOGISTICON KEGELBAHN, LOGISTICON DASHBOARD.

Логістичний ІТ Консалтинг (Logisticon) впроваджує вищевказані хмарні рішення.

подробно
26 июнЯ 2023
 
Імпорт і експорт авіавантажів Імпорт і експорт авіавантажів

Авіаперевезення вантажів є життєво важливою складовою сектору логістики, адже вони забезпечують швидке та надійне транспортування товарів по всьому світу. 

подробно
23 июнЯ 2023
 
Как выбрать канцтовары для офиса? Как выбрать канцтовары для офиса?

Канцтовары в Киеве – это все те мелочи, которые позволяют упорядочить рабочее место и обеспечить беспрерывность и эффективность бизнес-процессов. Любая мелочь – закончилась бумага в принтере, нет под рукой ручки, чтобы поставить подпись на договоре – приводит к лишним задержкам и потере денег. Поэтому очень важно обеспечить свой офис всем необходимым заранее. В этом материале предлагаем детально остановиться на теме выбора канцелярских товаров для офиса. 

 

подробно
22 июнЯ 2023
 
Как понять, что вам нужен дизайнер интерьера квартиры? Как понять, что вам нужен дизайнер интерьера квартиры?

Пожалуй, каждый, кто въезжал в новое жилье, обдумывал вариант использования специалиста, который выполняет дизайны квартир 

подробно
21 июнЯ 2023
 
DSV надасть транспортне обладнання для ЗСУ DSV надасть транспортне обладнання для ЗСУ

Транспортно-логістична компанія DSV надасть транспортне обладнання на суму 3,5 мільйона датських крон Збройним силам України. Перша партія вже прибула в Україну 31 травня.

подробно
19 июнЯ 2023
 
Експорт збірних вантажів DSV Експорт збірних вантажів DSV

Логістика експорту української продукції, для якої раніше активно використовувалось море, переорієнтувалась на перевезення автомобільними шляхами.

подробно
16 июнЯ 2023
 
ДСВ в Україні отримала сертифікат TAPA TSR 2020 ДСВ в Україні отримала сертифікат TAPA TSR 2020

В березні 2023 року ДСВ в Україні пройшла сертифікацію систем управління збереження вантажів та транспортних засобів у DQS GmbH, і першою в Україні отримала сертифікат TAPA TSR 2020.

подробно
15 июнЯ 2023
 
DSV в Україні бере курс на отримання статусу AEO DSV в Україні бере курс на отримання статусу AEO

У 2019 році Україна повноцінно запустила інститут авторизованого економічного оператора (АЕО). 

подробно
14 июнЯ 2023
 
DSV в Україні – учасник REBUILD UKRAINE 2023 DSV в Україні – учасник REBUILD UKRAINE 2023

DSV в Україні стала учасником REBUILD UKRAINE 2023 – міжнародної офлайн платформи для залучення зовнішнього фінансування з метою відбудови України, організатором якої виступила українсько-британська виставкова компанія «Прем’єр Експо».

подробно
14 июнЯ 2023