Товари та послуги


Сравнение скорости и качества доставки пиццы в разных регионах Украины Сравнение скорости и качества доставки пиццы в разных регионах Украины

В последнее время доставка пиццы стала одним из самых популярных видов фаст-фуда в Украине. Сервис по доставке пиццы активно развивается и уже охватывает большинство крупных городов страны. Однако, скорость и качество доставки могут значительно варьироваться в зависимости от региона. В этой статье мы рассмотрим, как различные сервисы по доставке пиццы работают в разных регионах Украины, и постараемся выяснить, где лучше всего заказывать этот популярный продукт.

подробно
01 июлЯ 2024
 
Удобная кровать и здоровый сон – важная совместимость Удобная кровать и здоровый сон – важная совместимость

От того, как проходит ночь, зависит эффективность трудового дня. Этот фактор напрямую связан с тем, на чем вы спите. В данном контексте рассмотрим односпальные кровати. Это популярная мебель, которая не только выполняет практические функции, но и выступает достойным украшением интерьера.

подробно
01 июлЯ 2024
 
ТМ OXYBOOM Кисневий порошок  ВЖЕ У ПРОДАЖУ В МЕРЕЖАХ ТМ OXYBOOM Кисневий порошок ВЖЕ У ПРОДАЖУ В МЕРЕЖАХ

Кисневий порошок ТМ OXYBOOM уже у продажу в мережах ТА-ДА, ПРОДУКТОВА ХАТКА, нещабаром в РУКАВИЧКА, ПРОСТОР... ДАЛІ буде...

Запрошую до співпраці Дистрибуторів та торгові мережі регіонального та національного масштабу України

Багатофункціональний кисневий порошок ТМ OXYBOOM -7в1 - це швидкообертований якісний впізнаваний бренд- тренд сьогодення.
На українському ринку побутової хімії аналогу OXYBOOM -такого Якісного та доступного для споживача засобу від українського виробника немає.

Буду рада співпрацювати з мережами та дистрибуторами
Запити в особисті повідомлення-надам детальну інформацію

подробно
28 июнЯ 2024
 
Как заказать кроссовки из США в Украину Как заказать кроссовки из США в Украину

Американские сайты привлекают широким ассортиментом брендовых вещей и доступными ценами. На площадках этой страны можно заказывать спортивную обувь Nike, Adidas, Puma, Reebok намного дешевле, чем в Украине.

подробно
25 июнЯ 2024
 
ProCare у списку Forbes Ukraine Next 250 ProCare у списку Forbes Ukraine Next 250

Проєкт Next250 — список компаній малого та середнього бізнесу, які визначатимуть економічний розвиток держави. Український Forbes презентував такий перелік вперше, однак він особливий не тільки через це. Серед звичних критеріїв відбору, як-от фінансові результати, швидкість масштабування, інноваційність, з’явився новий показник, суто український — «життєстійкість». «Незламний характер — хороше словосполучення для опису NEXT 250 під час великої війни» — зазначають лідери проєкту. 

подробно
24 июнЯ 2024
 
Спільна акція компанії ProCare з благодійним фондом "Таблеточки" Спільна акція компанії ProCare з благодійним фондом "Таблеточки"

Завершилася благодійна акції "Лимон" від Фонду «Таблеточки», в якій наша компанія ProCare прийняла участь. Мета акції була зібрати 1 млн грн на допомогу онкохворим дітям. Партнер акції - Фонд Бориса Ложкіна, подвоїв зібрану суму.

Героєм акції став підопічний фонду "Таблеточки" - Женя, який переміг рак і в червні святкував свій 7-й день народження. Завдяки благодійникам Женя переміг і буде святкувати Дні народження без хвороби. Та є ще сотні дітей, які борються за перемогу. Допоможіть і їм відсвяткувати багато днів народження. Адже раку не місце на дитячому святі.

подробно
24 июнЯ 2024
 
ProCare - новий учасник Асоціації «Парфумерія та Косметика України» ProCare - новий учасник Асоціації «Парфумерія та Косметика України»

Компанія ProCare стала учасником Асоціації «Парфумерія та Косметика України» - добровільного об’єднання підприємств та структур парфумерно-косметичного ринку для вирішення професійних питань на всеукраїнському та міжнародному рівнях.  Асоціація «Парфумерія та Косметика України» є членом International Association Collaboration (IAC), що об’єднує косметичні асоціації світу в проекті Global cosmetics and personal care industry.

В колаборації ми разом будемо сприяти розвитку парфумерно-косметичного виробництва та споживчого ринку України через впровадження Асоціацією європейських вимог до безпечності косметики та належної виробничої практики.

подробно
24 июнЯ 2024
 
Як компанія ProCare зростає у 2–3 рази щороку Як компанія ProCare зростає у 2–3 рази щороку

ProCare – український виробник доглядової косметики та побутової хімії. Компанію заснували підприємці Олександр і Марина Кагани у партнерстві з хіміком-технологом Оленою Халипою. Першу продукцію вони виготовляли вручну в маленькому офісі, а за сім років виросли до річного обороту 168 млн грн та асортименту понад 500 товарів. Щороку бізнес зростає у 2–3 рази.

подробно
24 июнЯ 2024
 
Инструменты для домашнего парикмахера Инструменты для домашнего парикмахера

Напряженная обстановка в стране заставляет многих украинцев менять профессию и искать специальность, которая будет приносить постоянный доход. Коммуникабельные и творческие люди часто становятся парикмахерами, услуги которых остаются востребованными всегда. 

подробно
21 июнЯ 2024