14 января 2021

Складено рейтинг кращих міст і країн для веганів

Складено рейтинг кращих міст і країн для веганів
327

Найкомфортнішими місцями для веганів названі міста Портленд (штат Орегон, США) і Едінбург (Шотландія). Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Про це свідчить рейтинг, який щорічно складає видання Chef's Pencil.

Щоб визначити список кращих міст і країн світу для веганів, його автори використовують статистику пошуку Google. Вони розраховують значення привабливості за шкалою від 0 до 100, де 100 - це місце, де обов'язково варто побувати, якщо ви віддаєте перевагу веганські їжу.

Також варто відзначити, що Chef's Pencil включає в рейтинг тільки міста з населенням понад 100 тияч чоловік.

Цього разу перше місце повернув собі Портленд після того, як на два роки його обійшов Брістоль, який в цьому році перестав бути веганським і навіть не потрапив до топ-15.

Автори дослідження кажуть, що Портленд - відмінне місто для веганів, тому що тут понад 10 місць, де готують веганське морозиво, а також спеціалізовані ресторани, де можна купити веганські страви ізраїльської кухні та веганські страви Шрі-Ланки.

Друге місце з результатом в 94 балів посыв Едінбург. Потім тест на веганство успішно пройшла Німеччина: третє, четверте і п'яте місце відповідно посіли Гамбург, Берлін і Лейпциг.

Амстердаму призначили п'яте місце. Ванкувер, Манчестер, Лондон і Сіетл завершують список топ-10.

Окремо Chef's Pencil склав рейтинг країн, найбільш комфортних для веганів. Лідером списку з оцінкою в 100 балів третій рік поспіль стала Великобританія.

За останні чотири роки кількість пошукових запитів веганських ресторанів у Великобританії потроїлася, а попит на веганські сир зашкалює, кажуть автори дослідження. Пошук в Google також показує, що люди в Великобританії люблять веганські духи, макіяж, взуття та сумки.

Австралія посіла друге місце з результатом 88 балів. Споживання м'яса тут знижується, але воно як і раніше вище середнього, і лише 1% населення ідентифікує себе як вегани.

Ізраїль, який посів третє місце в міжнародному списку, набрав на два бали нижче Австралії, але має набагато ширше веганські співтовариство - 5% населення.

Нова Зеландія з 85 балами зайняла четверте місце. За нею йдуть Австрія, Німеччина, Швейцарія, Швеція, Канада і Ірландія. США не потрапили в першу десятку, але зайняли 12-е місце з 57 балами.

Читайте також: Tesco розпочала продаж веганських пончиків із джемом

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги