19 апреля 2021

Канадський торговий центр показує приклад виживання в пандемію

Канадський торговий центр показує приклад виживання в пандемію
789

Один з найпопулярніших торгових центрів в Канаді, West Edmonton Mall, зробив ставку на концепцію розважального комплексу, на противагу тільки розвитку рітейлу. І цей шлях став прикладом для інших моллів по всьому світу, оскільки може забезпечити не тільки виживання, але і сталий розвиток навіть в такій складній ситуації, як часи пандемії, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

West Edmonton Mall, який є найбільшим в країні торговим центом, займає площу в 490 тисяч кв. м. Тут розташувалися торгові площі, зокрема й таких великих рітейлерів, як Louis Vuitton і Uniqlo. Однак значна частина простору відведена під різні розваги, в яких можна брати участь всією родиною. Це величезний критий парк розваг Galaxyland, який є другим у світі за величиною у своїй категорії після Ferrari World, поле для гольфу, критий аквапарк із різноманітними водними атракціонами, який також є другим за величиною у світі.

Тут також є готель, спортивні зали, театр, нічний клуб і безліч інших визначних пам'яток, що перетворюють молл на невелике місто зі своїми власними вигодами, в якому можна провести багато годин, а то й днів.

Підхід заснований на тому, щоб надати відвідувачам торгового центру безліч приводів для відвідування, крім власне самого шопінгу. Подібна концепція, що передбачає створення не просто торгових просторів, але багатофункціональних розважальних центрів, де рітейл буде тільки однією зі складових, є однією з найбільш перспективних для моллів, які відчувають відтік відвідувачів і повинні зважати на зміну купівельних звичок через пандемію і переходом продажів в онлайн.

Саме така ідея була покладена в основу мегамолла American Dream у Нью-Джерсі, США, яким, як і West Edmonton Mall, володіє компанія Triple Five Group. Також на неї покладаються й інші великомасштабні проекти, які будуть розвиватися найближчим часом.

Але не тільки великі мегамолли можуть застосовувати концепцію, реалізовану в West Edmonton Mall. Навіть невеликі торгові центри можуть орієнтуватися на відкриття додаткових розважальних зон, на кшталт нового ресторану або дитячого майданчика, на противагу відкриттю чергової торгової галереї.

Читайте також: Adidas відкрила флагманський магазин у Dubai Mall

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги