16 июня 2021

G7 має намір довести частку електромобілів в продажах до 50% за 10 років

G7 має намір довести частку електромобілів в продажах до 50% за 10 років
791

Лідери країн G7 активно обговорюють найрадикальнішу трансформацію автомобільного ринку в історії: через 10 років (а краще раніше) більше половини продаваних пасажирських автомобілів не повинні працювати на бензині або дизпаливі, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg.

Уряди «Великої сімки» прагнутимуть, щоб більше половини продаваних машин не були оснащені двигунами внутрішнього згоряння. Частка традиційних бензинових і дизельних легкових автомобілів в продажах повинна бути зведена до мінімуму «до 2030 року або раніше». У питанні про жорсткість заходів, стимули і механізми трансформації думки сторін поки розходяться.

Постановка мети (відмовитися від ДВС) могла б стати поворотним пунктом в зусиллях зі скорочення як світового споживання нафти, так і викидів парникових газів.

Лідери також візьмуть на себе додаткове фінансування з метою допомогти країнам, що розвиваються, скоротити вуглецеві викиди. Точна сума вкладень та інші деталі поки невідомі.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги