21 июля 2021

Google буде назавжди блокувати акаунти рекламодавців, які регулярно порушують правила

Google буде назавжди блокувати акаунти рекламодавців, які регулярно порушують правила
1109

Google представила нову систему попереджень, яка буде застосовуватися щодо рекламодавців, що регулярно порушують правила. Їх почнуть впроваджувати з 21 вересня 2021 року, повідомляє TradeMaster.UA.

Нові правила .стосуються наступних порушень: пособництво недобросовісної діяльності, реклама заборонених речовин, вогнепальної зброї, деталей для неї та супутніх товарів, вибухових речовин, інших видів зброї та тютюну.

Після першого порушення рекламодавець отримає звичайне повідомлення, реклама буде знята з показу. При повторному порушенні протягом 90 днів компанія отримає перше попередження, після чого аккаунт тимчасово заблокують. Тимчасове блокування може бути зняте через три дні після того, як рекламодавець виправить порушення і підтвердить це за допомогою спеціальної форми.

Рекламодавець також може подати апеляцію, якщо вона виявиться успішною - показ реклами буде відразу ж відновлений. Якщо ж рекламодавець не відправить підтвердження і не подасть апеляцію, тимчасове блокування збережеться на 90 днів. Повторне порушення правил протягом 90 днів після першого тягне блокування на сім днів. Після третього акаунт буде заблокований безстроково, в ньому не можна буде показувати рекламу або створювати новий контент. Утім, таке блокування також можна оскаржити.

Читайте також: Google приховає від розробників ID користувачів, які відмовилися від персоналізації реклами

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 


Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также