27 июля 2021

Прибутки Tesla за другий квартал склали $ 1,14 млрд

Прибутки Tesla за другий квартал склали $ 1,14 млрд
973

Компанія Tesla отримала прибуток в $ 1,14 млрд ($ 1,02 на акцію) у другому кварталі цього року - вперше чистий прибуток підприємства перевищив $ 1 млрд. Скоригований піднявся з $ 0,44 до $ 1,45 на акцію, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AP.

У порівнянні з тим же періодом минулого року прибуток Tesla збільшився вдесятеро - з $ 104 млн ($ 0,10 на акцію). Цього року компанія вперше змогла отримати прибуток, не вдаючись до емісійних кредитів або продажу біткоінів. Виручка Tesla зросла на на 98%, до $ 11,96 млрд. При цьому в другому кварталі 2020 року виручка склала $ 6,04 млрд.

За словами представників Tesla, високий рівень продажів компанія змогла підтримати за рахунок того, що поміняла свою прошивку - це допомогло виробникові впоратися з нестачею деталей, замінивши дефіцитні чипи на альтернативні. Компанії вдалося поставити клієнтам понад 200 тисяч автомобілів.

Глава Tesla Ілон Маск розповів інвесторам, що подальше зростання Tesla буде залежати від швидкого вирішення глобальної нестачі напівпровідників. Він охарактеризував ситуацію з дефіцитом чипів як «серйозну». Найбільшу проблему, за словами Маска, склав «модуль, який контролює подушки і ремені безпеки».

З нестачею комплектуючих пов'язана і затримка випуску електровантажівок Tesla Semi. Компанія відклала їх випуск на 2022 рік - це одна з великих обіцянок Ілона Маска, які довелося відкласти.

Читайте також: Panasonic позбулася своєї частки в Tesla

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также