15 сентября 2021

Китайський бренд Miniso подвоїть число магазинів у США

Китайський бренд Miniso подвоїть число магазинів у США
483

Китайська роздрібна мережа Miniso, рітейлер товарів для дому, косметики, іграшок та аксесуарів, заявила про плани з подвоєння числа магазинів у США. Компанія зробить ставку на активне зростання на тлі скорочення доходів населення й очікуваного переходу споживачів в сегмент економ, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

На сьогоднішній день під управлінням Miniso в США знаходиться близько 30 торгових точок. Для порівняння, на рідному китайському ринку компанія має близько 3 тисяч магазинів.

У рамках нової стратегії рітейлер готовий інвестувати в розвиток роздрібної мережі на американському ринку, постраждалому від кризи 2020 року. У компанії бачать потенціал для можливого відкриття тисяч магазинів у країні.

Miniso була заснована в Гуанчжоу у 2013 році. Сьогодні компанія отримує більше 1,4 млрд доларів річної виручки, а її капіталізація на нью-йоркській фондовій біржі оцінюється в 4 млрд доларів. До світової мережі Miniso сьогодні входить 4800 магазинів із розташуванням більш ніж у 90 країнах.

Для Miniso в даний час створені відповідні умови для розвитку в США. Один з її головних конкурентів, датська мережа Flying Tiger Copenhagen, змушена була наприкінці минулого року закрити всі магазини в Штатах і залишити ринок. Крім того, ставки оренди й інвестиції в запуск нових магазинів сьогодні знаходяться на більш низькому рівні, ніж у 2019 році.

У листопаді 2020 року Miniso вже відкрила свій перший магазин в Нью-Йорку - флагманський торговий простір з'явився в торговому центрі Tangram, в районі Флашинг, який відомий активністю азіатсько-американської громади. У Каліфорнії бренд з'явився ще у 2017 році. Доходи компанії від ведення бізнесу в США не розкриваються, але відомо, що продажі в першому півріччі 2021 року зросли на 73%.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также