16 сентября 2021

У топ-10 найдорожчих компаній світу не залишилося жодної китайської

У топ-10 найдорожчих компаній світу не залишилося жодної китайської
1087

У топ-10 найдорожчих компаній світу вперше з 2017 року немає жодної китайської, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Bloomberg. З рейтингу сьогодні випала Tencent, трохи раніше - Alibaba.

Акції компаній з КНР в останні місяці дешевшають через всебічне посилення регулювання: з кінця червня гонконгський індекс Hang Seng впав на 14,5%.

Tencent, третина доходів якої припадає на відеоігри (зокрема, Fortnite і League of Legends), постраждала від заборони неповнолітнім проводити за іграми більше трьох годин на тиждень. За підрахунками Bloomberg, уранці в четвер, 16 вересня, ринкова вартість китайської компанії знизилася до $ 556 млрд, опустившись нижче капіталізації американського виробника чипів Nvidia ($ 559 млрд).

У ході торгів Tencent зрівнялася з Nvidia за капіталізацією, але якщо американська компанія з початку року подорожчала на 70%, то Tencent подешевшала на $ 390 млрд.

Новини про посилення регулювання надходять з Китаю майже щотижня: наприклад, вчора стало відомо, що в Макао посилять контроль над гральним бізнесом. На цій новині впали акції найбільших операторів казино.

Читайте також: Apple знову очолила світовий рейтинг найбільш шанованих компаній

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также