26 октября 2021

Капіталізація Tesla вперше перевищила $1 трлн.

Капіталізація Tesla вперше перевищила $1 трлн.
1203

Капіталізація Tesla Ілона Маска вперше перевищила $1 трлн — акції виробника злетіли майже на 10% після новини, що найстаріша компанія з прокату автомобілів Hertz закупить у Tesla 100 тисяч електрокарів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на CNBC.

Тепер Tesla приєднується до інших компаній із ринковою капіталізацією в трильйони доларів, таким як Apple ($2,5 трлн), Amazon ($1,7 трлн), Microsoft ($2,3 трлн) та Alphabet ($1,8 трлн). Новина про операцію з Hertz підвищила вартість акцій Tesla до $998, що стало новим рекордом через день після досягнення попереднього максимуму в $900. При цьому нинішній показник зовсім не є межею для зростання: аналітик Morgan Stanley Адам Джонас уже підвищив цільову ціну на акції Tesla майже на третину — до $1200.

На тлі подорожчання акцій Tesla статки її засновника Ілона Маска також зростають — згідно з даними рейтингу Forbes Real-Time, який оновлюється в реальному часі, тепер капітал мільярдера впритул наблизився до $250 млрд (+8%). Мільярдер займає перший рядок рейтингу найбагатших людей світу за версією Forbes.

Угода з Hertz буде найбільшою за всю історію електромобільного ринку: вона повинна принести Tesla $4,2 млрд. Зазвичай сервіси оренди автомобілів вимагають великих знижок, але ціна замовлення вказує на те, що Hertz платить за цінами, близькими до прейскуранта, зазначав Bloomberg.

Сьогодні також стало відомо, що Model 3 — найдоступніший електромобіль компанії Tesla — у вересні став машиною, що найбільше продається в Європі. Це перший випадок, коли електромобіль вперше перевершив продажі конкуруючих моделей із бензиновими та дизельними двигунами.

Читайте також: Акції Tesla оновили історичний максимум

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также