08 ноября 2021

Meta запланувала відкриття офлайн-магазинів

Meta запланувала відкриття офлайн-магазинів
892

Американська компанія Meta (колишня Facebook) планує відкрити роздрібні офлайн-магазини по всьому світу. У них покупці зможуть особисто протестувати пристрої віртуальної та доповненої реальності та отримати відповіді на свої питання, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The New York Times.

За словами представника компанії, мета створення цих магазинів — зробити світ «відкритішим і взаємопов'язанішим». Магазини повинні викликати цікавість у відвідувачів, до них може зайти будь-який перехожий та ознайомитися з гарнітурою віртуальної реальності, окулярами доповненої реальності та іншими пристроями, створеними в Reality Labs. Перш за все, йдеться про гарнітури віртуальної реальності Oculus Quest і пристрої для відеочату Facebook Portal.

Відкриття роздрібних магазинів обговорювалося до ребрендингу Facebook, робота над їх відкриттям розпочалася ще торік. Однак досі цей проект на стадії розробки, а продукцію компанії поки що можна придбати лише в магазинах-партнерах. За словами експертів, відкриття роздрібу стане величезним кроком уперед для технологічного гіганта, який існує переважно у цифровому форматі.

Наприкінці жовтня компанія Facebook провела ребрендинг та змінила назву на Meta. Новий бренд акцентуватиметься на метавсесвіті, в якому людина відмовиться від екранів і відчуватиме «ефект присутності у віртуальній реальності». Компанія в серпні представила електронну переговорну Horizon Workrooms, яку можна використовувати з VR-окулярами Oculus Quest, а у вересні – «розумні» очки під брендом Ray-Ban.

Читайте також: BMW випробує AR-окуляри Meta в автомобілях

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги