17 мая 2022

Harrods обмежить продаж предметів розкоші російським покупцям

Harrods обмежить продаж предметів розкоші російським покупцям
748

Британський універмаг Harrods запроваджує обмеження для покупців із росії на придбання предметів розкоші у зв'язку з антиросійськими санкціями. Тепер вони можуть витратити в магазині не більше 300 фунтів стерлінгів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Telegraph.

За даними видання, Harrods перевіряє свою базу даних клієнтів, виявляючи тих, хто має російський номер телефону, або тих, хто повідомив, що проживає на росії. Їм надсилаються повідомлення про санкції британського уряду та пов'язані з ними обмеження ритейлера.

«Щоб переконатися, що ми дотримуємося цих обмежень, ми перевірили нашу базу даних, щоб виявити потенційно порушених клієнтів, і попросили їх повідомити Harrods, якщо інформація, яку ми зберігаємо, не є точною й актуальною, — йдеться у заяві універмагу. — Обмеження засновані не на національності, а на адресі/контактних даних або даних про доставку попередньої транзакції».

Це означає, що російським покупцям стануть недоступні багато предметів розкоші, починаючи від ювелірних прикрас і дизайнерського одягу та закінчуючи меблями. При цьому поки що неясно, чи попадуть під обмеження продуктові кошики Harrods, які можуть коштувати до 1000 фунтів стерлінгів.

Обмеження в 300 фунтів стерлінгів залишить у російських покупців невеликий вибір дизайнерських сумок, також під заборону потрапить, наприклад, більшість кашемірових шарфів.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги