25 мая 2022

Marck&Spencer закриє 48 магазинів і піде з росії

Marck&Spencer закриє 48 магазинів і піде з росії
748

Британський рітейлер Marks&Spencer вирішив остаточно вийти з російського франчайзингового бізнесу. У результаті буде закрито 48 магазинів, в яких зараз працює близько 1200 співробітників, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Malls.

Marks&Spencer оголосила про припинення постачання товарів на російський ринок у березні 2022 року. Після цього компанія, як і інші міжнародні ритейлери, оцінювала ситуацію та розглядала різні сценарії. Зрештою, було прийнято рішення про вихід з росії.

У M&S вже підрахували, що закриття бізнесу на рф коштуватиме компанії 31 млн фунта стерлінгів. У результаті прогнози щодо прибутку у новому фінансовому році будуть переглянуті. Як повідомили в прес-службі компанії, внаслідок війни в Україні прибуток буде знижуватися протягом року з урахуванням "зростаючого тиску на витрати та невпевненості споживачів".

В останні півтора місяці продажі ритейлера були вищими за минулорічні завдяки зростанню виручки в сегменті товарів для дому, пише Daily Mail. "Хоча це й обнадіює, ми очікуємо, що вплив зниження реальних доходів населення посилиться в другій половині та збережеться принаймні до кінця фінансового року", - зазначили в M&S.

Читайте також: M&S виводить свій дитячий бренд на ринок ресейла

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги