04 октября 2022

Adidas та SOUL CAP створили плавальну шапочку plus-size

Adidas та SOUL CAP створили плавальну шапочку plus-size
1054

Компанія Adidas у партнерстві з лондонським стартапом SOUL CAP випустила першу шапочку для плавання, що враховує потреби користувачів з об'ємними зачісками та довгим волоссям. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на PROfashion.

Засновники стартапу займалися пошуком вирішення проблеми, яку виявили під час занять плаванням. У 2017 році була створена компанія з розробки шапочки нового типу, яка повинна була мати збільшений розмір та достатню еластичність, щоб дати можливість людям з різними видами зачісок комфортно та впевнено почуватися у воді.

Об'єднання зусиль двох брендів дозволило масштабувати ідею та запропонувати широкому колу любителів плавання доступний продукт найвищої якості.

Шапочка adidas x SOUL CAP виготовлена зі 100% силікону, який забезпечує зручнішу посадку і при цьому «не приклеює» до себе волосся. Додатковий простір дозволяє зберегти волосся сухим і здоровим.

Колекція складається з шапочки для дорослих з розмірами від стандартного до XXL та дитячої версії з розмірним рядом від стандартного до великого, виконаної в ексклюзивному світло-зеленому кольорі.

Читайте також: Adidas представила одяг із відновленої віскози

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также