18 вересня 2023

Amazon оголошує про запровадження пакету наскрізних ланцюгів постачання

Amazon оголошує про запровадження пакету наскрізних ланцюгів постачання
1058

Наскрізний пакет ланцюжків поставок Amazon, оприлюднений минулого тижня, може мати величезний успіх.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM. Принаймні реакція на нього з боку партнерів гіганта електронної торгівлі була позитивною. Серед переваг називають можливість здолати основні проблеми, що досі існують в системі обміну даними між Amazon та компаніями-продавцями.

За словами експертів, рішення Amazon змінити ланцюги постачання напряму пов’язані з бажанням швидше розвивати бізнес компанії. Мова йде про поєднання традиційних та нових послуг, у тому числі в сфері складування та розподілу товарів. Також говорять, що нові рішення допоможуть запровадити інтегрований наскрізний сервіс не на регіональному, а на глобальному рівні.

Джон Хабер, головний стратегічний директор Transportation Insight, вважає, що запровадження таких змін давно вже назріло, отже, прийняття рішення про зміни у ланцюга постачання стало лише питанням часу. Адже усе це, за його словами, дає величезні можливості для подальшого розвитку Amazon.

У новій системі основна увага приділена незалежним продавцям, які нині пропонують на платформі Amazon приблизно 60% товарів.

Рік Ватсон, засновник і генеральний директор компанії RW Commerce Consult, що спеціалізується на електронній комерції, пояснив, що новий ланцюжок постачання від Amazon розроблено для того, щоб підтримувати запаси на складах на оптимальному рівні, а потім забезпечувати більш швидку, дешеву та надійну доставку. Вважають, що при цьому логістичні витрати можна зменшити на чверть, якщо мова йде про транскордонну торгівлю.

Також мають подешевшати послуги зберігання великих партій товарів. У порівнянні з існуючою системою Fulfillment від Amazon, економія для клієнтів може досягати 80%.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також