03 квітня 2024

Walmart збільшує тарифи на повернення замовлень

Walmart збільшує тарифи на повернення замовлень
275

Walmart підвищив тарифи на зворотну доставку для замовлень, виконаних сторонніми продавцями. Своє рішення менеджери компанії пояснили «мінливими ринковими умовами». Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Прес-секретар Walmart Джон Форрест Алес нагадав, що це перше підвищення вартості зворотної доставки за останні два роки.

«Тарифи Walmart є одними з найнижчих у галузі, і ми з гордістю пропонуємо низку недорогих наскрізних рішень для продавців будь-якого розміру», – сказав він.

За словами Алеса, уникнути збільшення тарифів було практично неможливо, оскільки і сама мережа, і всі її партнери постійно знаходяться у пошуку балансу між зручною для споживача політикою повернення та мінімізацією витрат на зворотну логістику. Тож, якщо в умовах високої інфляції довго залишати ціни незмінними, продавці зіткнуться зі збільшення обсягів повернення товарів, що автоматично зменшить прибутковість їх бізнесу.

Також у Walmart повідомили, що збільшення вартості послуг повернення найменше стосуватиметься інтернет-магазинів, оскільки сектор електронної торгівлі має значно більший фінансовий запас міцності. Так, за даними Національної федерації роздрібної торгівлі, у 2023 році середні прибутки роздрібних онлайн-продавців у США дорівнювали 17,6% від загальної вартості реалізованих товарів. У той же час, прибутки звичайних магазинів не перевищують 13,3% від обсягу реалізації.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також