18 квітня 2024

Штучний інтелект відтворив справжній жир грудного молока

Штучний інтелект відтворив справжній жир грудного молока
449

Чилійський стартап Live Green за штаб-квартирою в Бостоні створив за допомогою точної ферментації справжній жир грудного молока. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на New Food.

Live Green веде діяльність у США, Чилі (де її було засновано), Сінгапурі та Індії (де знаходяться її науково-дослідні об’єкти точного бродіння), а також використовує власну платформу штучного інтелекту та машинного навчання Charaka. Це — база даних штамів рослин, білків, генів і мікроорганізмів, які дозволяють знаходити рослинні та дріжджові альтернативи продуктам тваринного походження, штучним інгредієнтам або ультраобробленим продуктам.

У світі існує 10 млн природних сполук і 450 тис. видів рослин, але вчені досі дослідили лише крихітну частину з них. Тому Live Green вирішила застосувати штучний інтелект для обробки великих даних та виявлення нових інгредієнтів. Стартап зібрав на сьогодні 9 млн доларів інвестицій.

Жир грудного молока, який вдалося створити Live Green, точно повторює поживний профіль справжнього інгредієнта. Жир жіночого молока забезпечує 40-50% енергії, необхідної для розвитку немовляти.

“Жир відіграває вирішальну роль у розвитку та здоров’ї дитини: він сприяє засвоєнню поживних речовин, підтримує розвиток нервової системи, підвищує імунітет, покращує здоров’я кишківника та сприяє гарному самопочуттю немовлят”, — говорять у компанії та запевняють, що інноваційний інгредієнт дозволить подолати неймовірний розрив, який зараз існує між грудним молоком і штучним вигодовуванням.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також