23 квітня 2024

Alibaba запускає платформу логістичних послуг для малих і середніх підприємств США

Alibaba запускає платформу логістичних послуг для малих і середніх підприємств США
294

Малі та середні підприємства (МСП) у США матимуть доступ до  налаштованих логістичних послуг глобального інтернет-магазину Alibaba. Для цього китайська компанія пропонує скористатися потенціалом нового  розділу Logistics Marketplace платформи електронної комерції B2B Alibaba. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Даний  ресурс дозволить покупцям зв’язуватися з потенційними постачальниками логістичних послуг, які мають попередньо пройти перевірку на надійність та якість послуг, що вони надають. Також клієнти отримають допомогу у пошуку рішень, адаптованих до їх індивідуальних потреб.

За словами представників Alibaba, платформа має на меті змінити те, як МСП керують своїми ланцюгами постачання, зокрема, вона дозволить краще орієнтуватися на глобальному ринку та легше оминати типові перешкоди у логістиці.

Ікун Шао, голова ланцюжка постачання північноамериканського бізнесу Alibaba.com, пояснив: «Із запуском Alibaba.com Logistics Marketplace для покупців із США ми змінили тривалий і складний процес, оптимізувавши доступ до ринку. Це дозволить їм швидше знайти правильне логістичне рішення для кожного замовлення та повернутися до зосередження на інших бізнес-процесах».

Користувачі нового сервісу зможуть у режимі реального часу порівнювати ціни від багатьох постачальників логістичних послуг і замовляти рішення, яке відповідає їхнім конкретним потребам, усе це відбуватиметься на одній консолі. Вони також зможуть побачити всі перевірені варіанти та пропозиції від потенційних постачальників послуг, у тому числі можливості митного оформлення, умови місцевого зберігання та оренди складських приміщень, варіанти комбінованих відправлень, можливості прямої доставки тощо.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також