14 травня 2024

OpenAI представила нову модель нейромережі GPT-4o

OpenAI представила нову модель нейромережі GPT-4o
338

Розробник ChatGPT – американська OpenAI – представив нову версію генеративного штучного інтелекту (ШІ). Модель отримала назву GPT-4o. Протягом найближчих тижнів її впровадять у рішення компанії розробників і споживачів, включаючи ChatGPT. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Як пояснили в компанії, літера «о» у назві GPT-4o означає «omni» (всеспрямований) та вказує на мультимодальність GPT-4o. Нова версія ШІ працює з аудіо, зображеннями та текстом. При цьому вона реагує на голос приблизно за 320 мілісекунд, що можна порівняти з реакцією в розмові.

ШІ-модель дозволить користувачам спілкуватися з ChatGPT голосом та отримувати відповіді у реальному часі без затримок. Крім того, можна буде переривати чат-бота під час розмови. В OpenAI зазначили, що нова версія відповідає продуктивності GPT-4 Turbo, але вона «краще сприймає зображення та аудіо, порівняно з існуючими моделями».

"У випадку з GPT-4o ми навчили нову модель наскрізного аналізу тексту, зображень та аудіо, це означає, що всі вхідні та вихідні дані обробляються однією і тією ж нейронною мережею", - йдеться в повідомленні компанії. Нова ШІ-модель «володіє» більш ніж 50 мовами, у тому числі російською.

GPT-4o доступна користувачам з 13 травня. Проте протестувати голосові функції найближчими тижнями зможуть лише учасники невеликої групи. У червні ця опція з'явиться у платних передплатників.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також