25 червня 2024

Скорочення в Tesla в 2024 році торкнулися не менше 14% персоналу

Скорочення в Tesla в 2024 році торкнулися не менше 14% персоналу
259

Американська Tesla у 2024 році скоротила щонайменше 14% штату персоналу. У списку розсилки компанії «для всіх співробітників» станом на 17 червня було трохи більше 121 тис. осіб, включаючи тимчасових працівників. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на CNBC.

При цьому в офіційній звітності за четвертий квартал 2023 повідомлялося, що на кінець грудня в компанії працювало 140,47 тис. осіб. Оголошення про звільнення було зроблено у квітні. Тоді Ілон Маск говорив про намір скоротити понад 10% працівників.

CNBC також повідомляє з посиланням на співробітника Tesla, що деякі робітники заводу побоюються, що в липні можуть відбутися нові звільнення залежно від результатів другого кварталу. Компанія, як очікується, опублікує дані про виробництво та продаж електромобілів за цей період на початку липня.

Головний виконавчий директор Tesla Ілон Маск 17 червня надіслав електронного листа всім співробітникам, у якому йдеться про те, що протягом наступних кількох тижнів Tesla проведе всеосяжний аналіз, щоб надати гранти на акції компанії всім співробітникам, хто зробить для неї щось визначне.

Читайте також: Tesla звільнила команду маркетологів через «надто спільну» рекламу

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також