25 червня 2024

Зарплати менеджерів із закупівель у Польщі зростають швидше, ніж у фахівців ІТ

Зарплати менеджерів із закупівель у Польщі зростають швидше, ніж у фахівців ІТ
314

Дослідження Antal, Sodexo та Польської асоціації менеджерів із логістики і закупівель показує, що на ринку в наших західних сусідів з’явилася нова високооплачувана спеціальність. Попит на фахівців, відповідальних за закупівлі настільки високий, що їх зарплата зростає тепер значно швидше, ніж в ІТ-галузі. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Нещодавно проведене опитування також підтвердило цей факт. 72% фахівців із закупівель позитивно оцінюють перспективи свого професійного зростання та збільшення особистих доходів, а 26% респондентів заявили, що ці перспективи «дуже добрі». При цьому дослідники виявили, що у більшості компаній зростають інвестиції в оплату праці закупівельників.

Майже третина менеджерів із закупівель керує бюджетами, що перевищують 50 мільйонів злотих. Польський фахівець, як правило, бере участь у широкому спектрі діяльності компанії, і його основними завданнями є закупівля сировини та матеріалів, а також ведення переговорів про найкращі ціни та умови закупівлі.

«Їхня робота, яка колись була зосереджена переважно на переговорах і логістиці, розвивається в напрямку стратегічного управління та оптимізації процесів закупівель. Ефективність підприємств фундаментально залежить від ефективної організації закупівель, яка контролює внутрішні процеси та підтримує прийняття стратегічних рішень», – зазначив Артур Скиба, президент компанії Antal.

«З моменту спалаху пандемії COVID-19 попит на спеціалістів із закупівель стрімко зріс. Одним із проявів цього явища є збільшення зарплат людей, які займаються ланцюгом постачання. Щонайменше вони отримують на 10% більше, ніж минулого року. Це один із найбільших показників підвищення зарплати», – стверджує Моніка Дроздзяк, директор Sodexo Polska.

До речі, заробітки представників ІТ-галузі у Польщі за останній рік зросли лише на 1%.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також