25 червня 2024

Мистецтво жити тут і зараз — ексклюзивна колаборація італійського бренду Fiorelli та всесвітньо відомої української мисткині Дарії Альошкіної

Мистецтво жити тут і зараз — ексклюзивна колаборація італійського бренду Fiorelli та всесвітньо відомої української мисткині Дарії Альошкіної
318

Італійський бренд Fiorelli презентує українському ринку справжній ексклюзив — Fiorelli Fragolino Bianco. Limited Edition by Alyoshkina. Лімітована серія улюбленого ігристого мільйонів українців у авторському дизайні, створеному в колаборації з всесвітньо відомою мисткинею-витинанкаркою  Дарією Альошкіною.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

У сучасному світі маркетингових тенденцій колаборації є дієвим інструментом зміцнення зв’язку з аудиторією. Якщо раніше у фокусі споживачів був власне продукт, то сьогодні все більшу вагу мають ідея та цінності, які транслює бренд.

Fiorelli вже понад 8 років присутній на ринку України та має ідеальну репутацію. У співпраці з всесвітньо відомою мисткинею-витинанкаркою Дарією Альошкіною він створив лімітовану серію Fragolino Bianco.Limited Edition by Alyoshkina у вишуканому дизайні із зображенням авторського візерунка майстрині. 

«Утримувати лідерські позиції на алкогольному ринку в Україні непросто.розповідає Ольга Артюхова, директорка з маркетингу компанії Regno, яка є офіційним та ексклюзивним імпортером Fiorelli  в Україну. Як правило, серед широкого вибору споживачі віддають перевагу продукту, що має емоційну складову і транслює відповідну цінність. Саме тому ця колаборація справді виняткова. Fiorelli Fragolino  — улюблене ігристе мільйонів українців, що входить у топ продажів у категорії імпортного ігристого алкоголю. Дарія Альошкіна —  всесвітньо відома українська майстриня, що зробила витинанку модним світовим трендом! Кожна пляшка в унікальному дизайні її авторського візерунка-витинанки— втілення мистецтва італійського виноробства та української творчості!». 

Лімітовані серії продукції створюють певний ефект дефіциту, чим суттєво підвищують попит та стимулюють продажі. Fragolino Bianco. Limited Edition by Alyoshkina не має аналогів на українському ринку та буде доступне на полицях магазинів в обмеженій кількості.

 «Завдяки унікальному дизайну цей продукт стане ідеальним подарунком до будь-якої особливої події. Чи навіть без нагоди. Адже він вкотре нагадує, що не варто відкладати життя на завтра. Справжнє мистецтво — творити! Мистецтво — жити тут і зараз! Разом з Fiorelli!», додає Ольга Артюхова. 

Читайте також: Італійський бренд Fiorelli вивів новинку ігристого вина на ринок України

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також