11 липня 2024

Крістіан Лубутен інвестує у готельний бізнес

Крістіан Лубутен інвестує у готельний бізнес
386

Крістіан Лубутен приєднався до дизайнерів, які цікавляться готельним бізнесом, і інвестував у Experimental Group, ставши останнім міноритарним акціонером французької компанії, що володіє такими об'єктами, як бар Experimental Cocktail Club у Парижі, готелі Le Garage у Біарріці, Il Palazzo Experimental Experimental в Лондоні, а також літній курорт Bijou Plage у Каннах. Про це повідомляє TradeMaster.UA.

Гурт був заснований у 2007 році Олів'є Боном, П'єром-Шарлем Кро та Роме-Де Горіанофф, до яких у 2010 році приєднався Ксав'є Падовані. У 2021 році Experimental Group отримала інвестиції у розмірі 300 млн. фунтів від Brookfield Asset Management.

"Підприємницький дух Крістіана Лубутена відповідає цінностям Experimental Group", - прокоментував співпрацю Олів'є Бон. Топ-менеджер висловив упевненість у тому, що міжнародна репутація дизайнера, його креативність та інтуїція «стануть неоціненним активом для підтримки нашого розвитку».

У 2025 році група планує кілька відкриттів у Валь д'Ізері, Римі та Парижі, які доповнять її портфель, що росте, налічує понад 20 об'єктів нерухомості, включаючи готелі в Лондоні, Біарріці та Венеції.

Модні дизайнери часто звертають свій погляд у бік готельного бізнесу. Так, Ренцо Россо (OTB) вклав 20 млн євро в готель Ancora в Кортіні, а Маріо Моретті Полегато (Geox) нещодавно придбав пляж Езоло, де йому вже належить готель Casa Bianca.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також