24 лютого 2021

Україна, як країна-експортер комерційного обладнання або всесвітньо-відомий бренд з українською пропискою

Україна, як країна-експортер комерційного обладнання або всесвітньо-відомий бренд з українською пропискою

9379

2020 був досить складним для кожного… Компанія JUKA хоче поділитися підсумками року та розповісти історію розвитку українського виробника, який тепер відомий на увесь світ.

Наразі JUKA експортує до 35 000 од. обладнання щорічно.

«Нас обирають такі світові бренди як Unilever, Nestle , Carte d`Or, Algida, Scholler, Oreo, Mini Melts, Koral, Wedel, Zielona Budka, Cанта Бремор, Рудь, Ласунка тощо, а наше обладнання можна зустріти в торгових точках більш ніж 80 країн світу!» - зазначає керівник відділу експорту Олена Шеіна.

А починалося усе з малого…

У 2006 році модельний ряд нараховував лише 15 моделей; тоді й була здійснена перша поставка обладнання за кордон - в Словаччину. В цьому ж році обладнання JUKA було експортовано в Нідерланди та Італію, а об’єм річного експорту складав лише 500 одиниць.

Вже через 5 років, у 2011, компанія поширила продажі у більш ніж 30 країнах світу й обладнання з брендом JUKA з’явилося в таких країнах як Французька Полінезія, Польща, Франція, Швеція, Болгарія, Німеччина, Австрія та в країнах Прибалтики. На цей момент модельний ряд був представлений вже 40 моделями обладнання.

У 2012 році JUKA відкриває офіційне представництво в Білорусі, яке здійснює поставки не лише на території самої країни, а й доставляє розмитнену продукцію в Казахстан, Киргизію та РФ. На території СНД відкриті офіційні представництва JUKA: в Азербайджані, Узбекистані, Таджикистані . Систематизуються й прямі поставки в Казахстан, Узбекистан, Грузію, Вірменію, Туркменістан, Монголію.

Щороку до уваги споживачів представляються нові функції та опції, а технології виробництва не стоять на місці. У 2014 році були розроблені та презентовані сучасні бонети з можливістю розташування в острівну лінію.

В 2015 році починає свою роботу офіційне представництво JUKA в Європі, компанія Freezepoint Sp. z o.o , Польща. Обладнання стає більш доступним для Європейського ринку, адже не потребує розмитнення. Введена система спрощеної доставки, налагоджена робота сервісу та обслуговування.

2017 рік став знаковим для компанії. Стартує випуск обладнання на екологічному холодоагенті пропан R290, покупцям представлені нові моделі лінійок SH та Q . Трохи згодом зявилась серія гастрономічних вітрин , суперсучасна лінійка ларів SF , морозильних та холодильних шаф. Але найзнаковішою подією стає неймовірне поширення експорту. З цього моменту український бренд JUKA впізнають у більш ніж 70 країнах світу, а поставка налагоджена в такі країни як ОАЕ, Саудівська Аравія, Південна Африка, Йорданія, Ізраїль, Кувейт, Ліван, Індія, Тайланд, В’єтнам, Корея, США та інші.

JUKA ніколи не зупиняється на досягнутому й будує свої плани на майбутнє. На 2021 рік компанія підготувала ряд технологічних новинок, що безперечно стануть в нагоді для представників як великих франшиз, так і для ритейлу. Залишається лише очікувати!

Як говорить пані Олена: – «Нас обирають десятки й сотні брендів, нам довіряють та нами пишаються. А ми пишаємося тим, що JUKA – український виробник із світовим іменем»!

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 

Раздел: Статті >

Теги:

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*