29 квітня 2021

Нішеві‌ ‌ягоди:‌ ‌яке‌ ‌обладнання‌ ‌для‌ ‌переробки‌ ‌вам‌ ‌потрібне‌ ‌і‌ ‌ скільки‌ ‌на‌ ‌цьому‌ ‌можна‌

Нішеві‌ ‌ягоди:‌ ‌яке‌ ‌обладнання‌ ‌для‌ ‌переробки‌ ‌вам‌ ‌потрібне‌ ‌і‌ ‌ скільки‌ ‌на‌ ‌цьому‌ ‌можна‌

6076

Нинішній тренд на здоровий спосіб життя суттєво збільшує попит на менш поширені, однак більш маржинальні ягоди – лохину, ожину, ягоди годжі. Як перетворити попит на прибутки, і яке обладнання для цього потрібне?

Які ягоди стають популярнішими?

За даними дослідження Pro-Consulting за останні 5 років в Україні середній приріст виробництва лохини становив 26,5%. За динамікою це другий показник на світовому ринку, швидше розвивається лише Перу. За абсолютними показниками експорту Україна увійшла у першу 20-ку експортерів. І це лише лохина. 

Серед інших ягід зростає цікавість до чорноплідої аронії, ягід годжі,  а також обліпихи, ожини, жимолості.

Як отримати прибутки?

За словами керівника ягідного підприємства Світлани Луньової, виробникам варто насамперед орієнтуватися на ринок збуту, а також бути готовими, що більшість таких ягід починають приносити прибутки на 1-2 роки пізніше традиційних. 

Отримати додаткові прибутки можна, диверсифікувавши виробництво. Президент Асоціації «Ягідництво України» Ірина Кухтіна рекомендує малим підприємствам звернути увагу на виробництво товарів із доданою вартістю – вина, пастила, джеми та ягідні чаї. Останнім часом вони стають дедалі популярнішими в Україні. 

Вихід до кращих ринків збуту найчастіше стримують застарілі технології вирощування та переробки, а також відсутність необхідної документації для експорту. 

Щоб вийти на Європейський ринок слід в першу чергу звернути увагу на обладнання, задіяне у процесі роботи. Воно має відповідати вимогам до безпеки харчових продуктів. 

Українські виробники мають рішення, які коштують значно менше ніж закордонні аналоги, а сервісну підтримку мають кращу. 

ТОП-3 обладнання із сертифікатами європейського зразка

  1. Технологічна лінія для ягід включає все обладнання для підготовки їх до пакування або заморожування. «KONSORT» надає повний пакет документів, 18 місяців гарантії і підтримку по всій Україні. Обладнання з лінії можна придбати по частинах. 

konsort.com.ua/catalog/liniya-dlya-yagid/

Продуктивність: 3 тонни на годину. 

Етапи: очищення, миття, попередній відбір браку, відділення плодоніжки, калібрування, остаточне ручне сортування ягід і подача на фасування або заморожування. 

Підходить для: чорниці, лохини, малини, порічки, червоної і чорної смородини, полуниці, вишні, черешні та сливи. Може бути пристосована до переробки будь-яких “нішевих” ягід.

Обладнання: 

Перекидач для контейнерів.

Стрічкова віялка. 

Барботажна мийка.

Інспекційний стіл із системою осушування.

Похилий конвеєр.

Відокремлювач плодоніжки.

Інспекційний стіл.

  1. Вібраційний калібратор (вібросито) має бути надійним, оскільки у будь-якій виробничій лінії, де проходить калібрування продукції, на нього припадає найбільше навантаження. Цей віброкалібратор підійде для будь-якої продукції, потрібно лише замінити сито, підібравши потрібний діаметр. 

https://konsort.com.ua/catalog/vibraczijnyj-kalibrator/

Потужність: 0,25-7 кВт

Матеріал виготовлення: харчова нержавіюча сталь. 

Можливість встановлення аспіраційного фільтру для видалення легких забруднень.

  1. Барботажна мийка створена, щоб ефективно та обережно видаляти забруднення з будь-якої продукції. Її можна вбудувати у будь-яку лінію або використовувати незалежно. Метод барботажу (холодного кипіння) полягає у видаленні бруду за допомогою бульбашок повітря. Забруднення остаточно видаляються на фінальному етапі за допомогою розбризкувачів.

https://konsort.com.ua/catalog/barbotazhna-myjka-dlya-netonuchogo-produktu/

Матеріал виготовлення: харчова нержавіюча сталь.

Продуктивність: 1 тонна на годину.

Обсяг води: 1 кубічний метр. 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

Раздел: Статті >

Теги:

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*