14 мая 2013

Успішне завершення проекту автоматизації одного з найбільших в Україні супермаркетів іграшок Planet Toys

Успішне завершення проекту автоматизації одного з найбільших в Україні супермаркетів іграшок Planet Toys

1033

Компанія "Planet Toys" знаходиться на завершальному етапі процесу автоматизації, а точніше сказати процесу переходу на нову систему автоматизації бізнес-процесів від компанії GMS Service. Більш детально про GMS Office Tools кореспонденту порталу TradeMaster.UA розказав Ігор ХОЛОША, фінансовий директор ТОВ "ПЛАНЕТТОЙС".

 

TM: Доброго дня, Ігор! Поділіться враженнями, як проходив процес заміни програмного забезпечення?

Ігор ХОЛОША: Доброго дня! Так, справді, зараз ми завершуємо процес переходу на систему управління підприємством GMS Office Tools.

Ми відважилися на дуже сміливий крок, відкривши найбільший в Україні магазин дитячих іграшок. Раніше нічого подібного на українських теренах не було. Для ефективного і правильного функціонування найбільшого в Україні супермаркету іграшок "Planet Toys" ми об"єднали знання та досвід фахівців у галузі економіки та фінансів, менеджменту та маркетингу, дизайну і, звичайно ж, інформаційних технологій.

В супермаркеті "Planet Toys" створені найкращі умови для комфортних покупок батьків та дітей. Привітний персонал, найширший асортимент іграшок, на площі у 2000 кв.м., всесвітньо відомі бренди: Chicco, Crayola, Lego, Barbie, Hot Wheels та інші, задовольнять смаки найвибагливішого покупця.

 

TM: Але для успішної реалізації такого грандіозного проекту цього не достатньо?

Ігор ХОЛОША: Так, керувати найбільшим дитячим магазином виявилося складніше ніж ми очікували. Величезний асортимент який постійно оновлюється вимагає особливих професійних інструментів та технологій роботи. Серед основних факторів успіху в такій складній справі - побудова ефективної системи організації праці та контроль усіх бізнес-процесів в маркеті, починаючи з замовлення товару постачальнику і закінчуючи безпосереднім продажем конкретної іграшки. Тут не обійтися без якісного програмного забезпечення, ресурси якого дозволять налагодити ефективну співпрацю усіх підрозділів компанії.

 

TM: Чому надали перевагу саме програмному забезпеченню від компанії GMS Service?

Ігор ХОЛОША: Вибір системи управління підприємством – дуже важливий етап на шляху до успіху проекту.

Ми вибирали серед спеціалізованих рішень та серед компаній які мають значний досвід в нашій галузі.

А програмне рішення, запропоноване фахівцями компанії GMS Service повністю задовольнило всі наші вимоги. Крім того, ми отримали дуже позитивні відгуки про роботу з компанією GMS Service від компаній, які вже тривалий час успішно з нею співпрацюють.

 

TM: Як змінилося управління маркетом після впровадження програмного рішення?

Ігор ХОЛОША:Автоматизація управління бізнес-процесами дозволила правильно налаштувати контроль за виконанням робіт, вчасно отримувати точну і достовірну інформацію про стан справ в маркеті для своєчасного прийняття зважених управлінських рішень.

З впровадженням системи набагато пришвидшилась робота працівників над щоденними типовими завданнями і вивільнилися значні людські ресурси для виконання інших важливих завдань. Нам вдалося побудувати якісний товарний облік, що враховує всі особливості торгівлі дитячими іграшками. Витрати на проведення інвентаризацій, формування замовлень постачальникам, прибуткування товару значно знизилися. Зараз є можливість слідкувати за ефективністю роботи кожного продавця-консультанта: їх умінням спілкуватися з покупцями та представляти товар, наявністю товарів на полицях, правильністю викладки, відповідністю цінників та багато іншого. Акції і знижки, сформовані з допомогою спеціальних інструментів для створення програм лояльності допомагають підтримувати прихильність постійних клієнтів та завойовувати нових.

 

TM: Як Ви можете оцінити роботу команди фахівців компанії GMS Service та власне програмне забезпечення?

Ігор ХОЛОША: Ми дуже задоволені співпрацею з компанією GMS Service.

По-перше, це висока якість самого програмного забезпечення, яке враховує всю специфіку торгівлі таким нетиповим товаром як дитячі іграшки.

По-друге, працювати з програмним забезпеченням легко і просто. Немає страху "зламати" систему натиснувши декілька клавіш. Інтуїтивно зрозумілий та простий інтерфейс дозволяє самостійно налаштовувати та ефективно працювати в системі не звертаючись до розробників.

По-третє, відсутність будь-яких складнощів пов’язаних з переливанням даних з системи, якою ми користувалися раніше. Імпортування даних з попередньої системи пройшло без проблем, затримок чи втрат інформації.

Також, ніяких проблем не виникло під час навчання персоналу та адміністративного складу роботи в системі GMS Office Tools.

Ми були приємно вражені кількістю звітів та їх глибиною. Найбільше вразив сам інструмент аналітики. Він дав змогу набагато глибше та по-новому подивитися на звичні речі. Такими унікальними інструментами може похвалитися далеко не кожна компанія-виробник програмного забезпечення.

І головне. Те, що найбільше цікавить кожного власника чи управляючого: під час переходу на нову систему управління бізнесом жоден робочий процес не був зупинений - ввечері зачинились зі старою системою, вранці відкрились вже з новою. Безумовно, перед цим були декілька місяців підготовки під час якої відпрацьовувалися всі процеси з ключовими співробітниками. Але ніяких перебоїв з замовленням товару, розрахунками, неправильністю даних чи інших проблем не було. Взагалі, відхилень від прийнятого плану проекту майже не було. Проект автоматизації крок за кроком розвивався у зрозумілому для обох сторін руслі. Кожен учасник проекту розумів свої задачі та терміни їх виконання, тому нам вдалося уникнути відхилень від прийнятих термінів впровадження та відхилень по бюджету.

Перехід на нову систему був виконаний вчасно перед сезонним ростом продажів і ми вдало відпрацювали.

Підтримку системи ми віддали на аутсорсинг компанії-виробнику, і вже маємо позитивний досвід роботи за цією схемою. Наші працівники у будь-який момент можуть отримати кваліфіковану консультацію в разі виникнення запитань щодо роботи з системою.

 

TM: Розкажіть про свої плани на майбутнє.

Ігор ХОЛОША: В найближчій перспективі впровадження системи планування продажів та контролю за їх дотриманням. Це дасть можливість налагодити узгоджену роботу усіх відділів компанії, регулювати процес поповнення товарного асортименту та розширювати його у відповідності з попитом на ринку, ефективно контролювати товарні залишки.

Також плануємо інтенсивніше розвивати інтернет-торгівлю. Адже можливості інтернет-магазину дозволять значно розширити територію розповсюдження наших товарів та задовольнити попит набагато більшої кількості наших клієнтів, запропонувати більш широке представлення товарного асортименту та додаткові послуги доставки покупцям, які проживають за межами столиці... І взагалі, рухатися вперед, розвиватися і розширюватися заручившись підтримкою своїх надійних партнерів, компанії GMS Service.

 

TM: Бажаємо вам успіху в усіх ваших починаннях!

 

За більш детальною інформацією щодо впровадження системи звертайтесь:

сайт: gms.com.ua


Портал розничной и оптовой торговли TradeMaster.UA

 

Раздел: Инновации в ретейле >

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Лучшие компании

Личности

Блоги