16 сентября 2019

Заступником Генерального директора з комерційних питань ТОВ «ЕКО» став Денис Погорєлов

Заступником Генерального директора з комерційних питань ТОВ «ЕКО» став Денис Погорєлов
808

Новим заступником Генерального директора з комерційних питань ТОВ «ЕКО» (Торговельна мережа «ЕКО маркет») у серпні 2019 року став Денис Погорєлов.Об этом сообщает TradeMaster.UA со ссылкой на сайт комании.
До цього, з травня 2014 р., Денис Володимирович обіймав посаду комерційного директора в Торговельній мережі «Варус». Також працював директором по закупкам і комерційним директором у мережах супермаркетів «Новус», «Велика кишеня». Має великий досвід у сфері ритейлу, де працює з 2000 року.
«Основні задачі, які я ставлю перед собою на посаді заступника Генерального директора з комерційних питань мережі «ЕКО маркет» – вихід на стабільне зростання показників по товарообігу і прибутку через пропозицію покупцю цікавого і актуального асортименту за справедливою ціною», – заявляє Д. Погорєлов.
Вже найближчим часом новий Денис Погорєлов планує зайнятись побудовою нової асортиментної і цінової політики, покращенням взаємодії і стосунків з партнерами, оптимізацією процесу товарообігу, корекцією промо-політики мережі, а також навчанням персоналу і посиленням комерційної команди компанії.
«Ми маємо широку географію, це наша велика перевага. Завдяки організації системи комерційних представників в регіонах ми зможемо швидко розширити наш портфель невеликих локальних виробників, які додадуть нашому асортименту повноти і різноманітності», – запевняє новопризначений заступник Генерального директора з комерційних питань мережі «ЕКО маркет».
Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги