13 квітня 2020

На час карантину WOG виділить площі на АЗК малому та середньому бізнесу під торгівлю

На час карантину WOG виділить площі на АЗК малому та середньому бізнесу під торгівлю
1822

В умовах карантину, коли кількість громадських місць, які мають можливість повноцінно працювати, досить обмежена, АЗК WOG прагне максимально розширити товарну пропозицію у маркетах мережі. Таким чином, WOG надає можливість компаніям, торгові точки яких закриті, реалізовувати свій товар та заробляти кошти, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

На даний момент мережа реалізовує проект на окремих АЗК в тестовому режимі. Під торгові стенди товарів компаній малого та середнього бізнесу (МСБ), яким наразі необхідна допомога з продажом їх продукції, WOG надає на різних автозаправках місце площею 6-8 квадратних метрів.

«В такий складний для бізнесу час ми повинні об’єднувати зусилля задля того, щоб малий та середній бізнес, по якому карантин вдарив найвідчутніше, мав можливість працювати. Адже більшості підприємців, які працювали у сфері обслуговування та продажу товарів, довелося закрити свої заклади, відправити у відпустки, а то і звільнити працівників. А це все долі – як бізнесу, так і окремо взятої людини. Саме тому ми вирішили діяти та запровадили програму взаємодопомоги, яка допоможе окремим компаніям легше пережити наслідки карантину. Наразі особливу увагу приділяємо партнерським проектам з компаніями, які в поточній ситуації не можуть вести торговельну діяльність, а їх покупці, відповідно, купити необхідну продукцію. І вже нині, завдяки нашим партнерам, ви можете придбати на деяких АЗК WOG букет свіжих троянд для своїх коханих від компанії «Асканія-Флора», якісні сонцезахисні окуляри ТМ Polaroid від нашого партнера «Люкс Оптика» або ж порадувати своїх діток іграшками відомих світових торгових марок», - говорить Павло Шибаєв, Директор дирекції з управління магазинами мережі WOG.

В рамках програми на полицях WOG Market з’явилися товари, які раніше нечасто можна було зустріти серед звичного асортименту магазину:

- свіжі хлібобулочні вироби;

- спортивне і здорове харчування (протеїнові батончики, ізотоніки, гранолу та ін.);

- охолоджені кавові напої, що особливо актуально при існуючих обмеженнях продажу свіжоприготованого продукту;

- корм для тварин;

- свіжі квіти

- іграшки для дітей;

- та ін.

Мережа АЗК WOG продовжує роботу в цьому напрямку та запрошує зацікавлених представників МСБ підключитися до нашої програми взаємодопомоги в період карантину. Пропозиції співпраці в рамках проекту можна надсилати на електронну адресу office@wog.ua з поміткою «WOG Market».

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також