25 февраля 2021

ЗМІ: McDonald's кілька років шпигує за співробітниками, які вимагають підвищення зарплати

ЗМІ: McDonald
1085

Аналітики секретного розвідувального управління McDonald's вже кілька років шпигують за співробітниками компанії, які контактують з громадським рухом Fight for $ 15, що виступає за підвищення мінімальної заробітної плати до $ 15 за годину, говориться в розслідуванні Vice. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Retailer.

Видання пише, що рух Fight for $ 15 з 2012 року організовує страйки і протести працівників сфери фастфуду в США та інших країнах. У McDonald's заявили, що збір даних про співробітників проводиться для виявлення протестної активності, яка може поставити під загрозу безпеку персоналу і клієнтів.

В якості інструментів стеження корпорація використовує моніторинг соцмереж та фейкові акаунти, за допомогою яких компанія намагалася з'ясувати стратегію активістів, дізнатися ключових гравців і з ким ще вони знайомі, уточнює видання.

У свою чергу представник McDonald's назвав недостовірною інформацію, що з'явилася: зокрема, він спростував використання компанією фейкових акаунтів у соцмережах, але підтвердив, що у складі корпорації працює команда, «зосереджена на виявленні будь-яких потенційних загроз безпеки».

Читайте також: McDonald's має намір домогтися гендерної рівності в топ-менеджменті до 2030 року

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги