22 июля 2021

Coca-Cola подвоїть маркетингові витрати у 2021 році

Coca-Cola подвоїть маркетингові витрати у 2021 році
1331

Після скорочення витрат на рекламу у 2020 році, Coca-Cola подвоїть свій маркетинговий бюджет, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Campaign.

Минулого року компанія скоротила витрати на просування на 35%, до $ 2,77 млрд. Тепер Coca-Cola інвестує в «набагато сильнішу програму маркетингу й інновацій», розповів виданню фінансовий директор компанії Джон Мерфі.

«За результатами цього року ми побачили значне відновлення в другому кварталі. Ми подвоюємо наші витрати на діяльність, орієнтовану на споживачів, у решту року з прицілом на те, щоб добре завершити рік і підготуватися до 2022-го. У нас дуже надійна інвестиційна програма, яка дозволить нам повернутися до рівня 2019 року », - зазначив Мерфі.

Він додав, що у Coca-Cola є три пріоритетних напрямки для маркетингових інвестицій: збільшити витрати, орієнтовані на споживачів, до рівня 2019 року, поліпшити якість цих витрат і розподілити витрати більш таргетовано.

У другому кварталі 2021 року виручка Coca-Cola виросла на 42%, до $ 10,1 млрд - більше, ніж передбачала компанія. Тепер керівництво очікує, що органічне зростання виручки за підсумками року складе від 12% до 14%.

Як повідомив генеральний директор компанії Джеймс Квінсі, Coca-Cola скасувала всі фізичні активації під час Олімпійських ігор в Токіо. Мерфі зазначив, що через можливе скасування Ігор виробник відмовився від великих додаткових інвестицій. Замість цього Coca-Cola поставлятиме спортсменам напої та покаже свою рекламу під час телетрансляцій.

У компанії також відзначили, що поліпшити фінансові показники дозволила оптимізація бізнесу. У жовтні минулого року Coca-Cola заявила, що скоротить число своїх брендів з 430 до 200. У компанії пояснюють, що майже половина брендів приносить не більше 2% доходу, тому виробник зосередить увагу на брендах «з найбільшим потенціалом зростання».

Читайте також: Coca-Cola втратила $ 4 млрд через вчинок Роналду

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также