02 августа 2021

Новий заклад на Басейній: OFFTOP і кав’ярня FEEL_trd від «Сільпо»

Новий заклад на Басейній: OFFTOP і кав’ярня FEEL_trd від «Сільпо»
1092

У центрі Києва, на вул. Басейній, 17, відкрито емоційний бутик OFFTOP із кава-корнером FEEL__trd. Це вже друга колаборація топових inside проєктів «Сільпо». Першим кроком стало відкриття спільного простору на Хрещатику у травні, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

На 90 м2 нового простору розташовані корнер із спешелті-кавою від FEEL__trd та торговий зал із non-food асортиментом OFFTOP.

Серед товарів OFFTOP ― безліч аксесуарів для офісу та дому,  товарів для відпочинку та домашніх улюбленців. А ще спеціальна лінійка товарів для літа ― головна відмінність OFFTOP полягає у тому, що тут завжди можна знайти нове. Аби не переставати вражати Гостей, команда OFFTOP обрала тактику частого оновлення асортименту.

Зараз на Басейній на Гостей вже чекають 1100 найменувань «дивовижок» OFFTOP та спешелті-кава від FEEL__trd.  Зерно для кави закуповують напряму у виробника, самостійно обсмажують його на ростері Giesen та варять на топовому обладнанні, що дозволяє робити особливу фільтр-каву зокрема.

У новому бутику підтримують екодружність ― Гості можуть брати каву, лимонади та будь-які напої у свою чашку та отримувати за це додаткову знижку. На полицях OFFTOP завжди можна знайти різноманітні варіантибагаторазової тари: від шоперів, ланч-боксів, термосів, зручних чашок для прогулянки із кавою до скляних коктейльних трубочок.

Читайте також: «Сільпо» Петриківський розпис

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также