17 серпня 2021

Amazon потребує збільшення площі складів

Amazon потребує збільшення площі складів
1697

Компанія Amazon оголосила про уповільнення продажів, що спричинило навіть деяке зменшення вартості цінних паперів на біржах. Однак про кризу не йдеться, запевняють в адміністрації. Проблема зовсім в іншому. Amazon, за попередніми прогнозами, невдовзі зіткнеться з гострою нестачею складів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Час пандемії, безумовно, був дуже сприятливим для бізнесу Amazon, як і для всіх інших інтернет-продавців. Приблизно протягом півтора року аналітики фіксували надзвичайне зростання. Але цей потенціал вичерпано. Надалі перспективи розвитку залежатимуть від того, наскільки гігант електронної комерції зможе поліпшити обробку товарів на своїх складах та чи зможе запропонувати нову якість у сфері доставки.

Досі Amazon використовує не тільки свої склади, але й численні приміщення постачальників, які продають свої товари через його глобальну платформу. Це дуже зручно, адже значною мірою знімає проблему нестачі складів та прискорює доставку. Та за останній рік обсяги зросли настільки, що Amazon вимушений дедалі більше вантажопотоку переносити на свою площу. Це спричиняє брак вільного місця та персоналу, який вимушений працювати у дедалі більш напружених умовах. Так, нещодавно у ЗМІ просочилася інформація про те, що на одному зі своїх складів у Великій Британії щотижня обробляють понад 130 тис. найменувань товарів.

Загалом у світі на Amazon працює 1,3 млн чоловік. Цього року виручка компанії збільшиться на 27% та досягне 113 млрд доларів. Але динаміка зростання за минулий рік становила 41%. Уповільнення помітне уже зараз, хоча прогноз на третій та четвертий квартали ще скромніше, бо мова йде лише про 10-16%.

Для того щоб не дійти до нуля, менеджері компанії намагаються отримати якнайбільше складів у регіонах. Водночас в Amazon великі сподівання покладають на хмарні технології, щ мають зробити бізнес більш ефективним. Нарешті, компанія оголосила про намір збільшити видатки на рекламу на 87%.

Читайте також: Amazon намагається мінімізувати кількість товарів, що повертаються і знищуються

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua



Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також