20 августа 2021

Експорт масложирової продукції зріс до $ 4,7 млрд

Експорт масложирової продукції зріс до $ 4,7 млрд
1576

Зовнішньоторговельний оборот основних видів продукції олійно-жирової галузі України за сім місяців 2021 року склав понад $ 4,9 млрд (+ 10%), що становить 29,4% у зовнішній торгівлі АПК і 6,7% у зовнішній торгівлі товарами в цілому по Україні ( $ 72,9 млрд). Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Відзначається, що експортовано за цей період масложирової продукції на $ 4,692 млрд (+ 15%), що займає 37,6% в структурі експорту продукції АПК і 13,8% в загальному експорті товарів з України.

Імпортовано в Україну масложирової продукції за сім місяців поточного року на $ 0,21млрд, що становить 5% в структурі імпорту АПК і 0,5% в структурі загального імпорту товарів в Україну.

«У структурі імпорту масложирової продукції найбільшу питому вагу займають тропічні масла - понад 75% і маргпродукція і жири спецпризначення - більше 20%», - пояснюють в асоціації «Укроліяпром».

Питома вага експорту рослинних масел, маргпродукціі і жирів спеціального призначення і т.д. (без урахування шротів) в обсягах експорту продовольчих товарів в звітному періоді склала 75,4%.

Читайте також: Українська олія – найпопулярніша на світовому ринку

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги