13 октября 2021

Чотири дні знижок на пальне для клієнтів ОККО

Чотири дні знижок на пальне для клієнтів ОККО
1927

Довгі жовтневі вихідні чудовий привід для подорожі. Мережа АЗК ОККО підготувала для своїх клієнтів спеціальні знижки, з якими заправка стане ще вигіднішою. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

З 14 по 17 жовтня включно*, заправляючись на будь-якій АЗК мережі ОККО та розраховуючись карткою Visa Fishka або Visa Business Fishka від Райфу, за кожен літр бензину, дизельного пального або газу клієнти отримують балами на картку Fishka 3 гривні.

Всі інші клієнти зможуть отримати балами на картку Fishka 3 гривні за літр PULLS 95 або PULLS Diesel та 1 гривню за літр газу. Звертаємо увагу, що дана пропозиція не сумується з іншими знижкам від Fishka.

Зауважимо, що для клієнта спрацює краща пропозиція, якщо його персональна знижка буде вищою. Бали на бонусний рахунок картки Fishka нараховуються миттєво, а доступними до списання стають через 24 години.

*Акція діє з 00:01 14 жовтня по 23:59 17 жовтня 2021 року на усіх АЗК мережі.

Читайте також: Мережа ОККО установила газові модулі більш як на 300 АЗК

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также