02 декабря 2021

Легендарна мережа Toys R Us відкриває свій головний магазин у США

Легендарна мережа Toys R Us відкриває свій головний магазин у США
1208

Роздрібна мережа Toys R Us, яка пережила банкрутство, у минулому найбільший рітейлер дитячих іграшок на американському ринку, готується відкрити свій флагманський магазин у торгово-розважальному центрі American Dream в Нью-Джерсі. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Двохрівневий торговельний простір об'єднуватиме понад 10 тисяч товарів для дітей, власне кафе та двоповерхову гірку. Офіційне відкриття флагмана заплановане на середину грудня 2021 року.

«Toys R Us повертається, і повертається по-крупному, це буде наш найбільший магазин в Америці», - прокоментував Єгуда Шмідман, голова та генеральний директор WHP Global та Toys R Us.

Для легендарного бренду це друга спроба відродження. Після банкрутства та закриття всіх магазинів у 2017 році, Toys R Us відкрила перші два магазини у форматі pop-up у Парамусі, Нью-Джерсі та у Х'юстоні. Обидва магазини пропрацювали до початку 2021 року.

Весною новим власником компанії стала зареєстрована в Нью-Йорку WHP Global, яка придбала контрольний пакет акцій Tru Kids, колишньої материнської компанії брендів Toys R Us.

«Я не вважаю, що Toys R Us потребує реструктуризації як бренд, тому що бренд чудовий. Ми просто намагаємося повернути його в Америку і зробити це за допомогою сучасної дистрибуції», - додав Шмідман в інтерв'ю USA Today.

Читайте також: Toys R Us відкриється на площах 400 універмагів Macy's

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также