30 листопада 2022

Індійський стартап залучив 4,5 млн доларів для виробництва веганської шкіри

Індійський стартап залучив 4,5 млн доларів для виробництва веганської шкіри
1477

Індійський стартап RapidBox, що спеціалізується на виготовленні взуття, спортивного та модного одягу, залучив фінансування у розмірі 4,5 млн доларів на масштабування виробництва веганської шкіри підвищеної міцності, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Business Insider.

Раунд фінансування серії А був проведений за участю компаній SIG Venture Capital, Tanglin Venture Partners, India Quotient та аналітика інвестиційного банку Ананья Гоєнка.

RapidBox має власну виробничу лінію з випуску веганської шкіри, яка відрізняється більш високими характеристиками міцності і краще підходить для виготовлення взуття в порівнянні з існуючими на ринку замінниками шкіри тваринного походження.

Заснований у 2019 році в Бангалорі стартап відносить свою продукцію до економ-сегменту та вже реалізує її на локальних маркетплейсах Flipkart та Myntra. Компанія має намір використовувати отримані кошти для розширення асортименту своїх виробів та розвитку бренду.

За даними дослідницької компанії B&K Securities, Індія є другим за величиною ринком у світі за обсягом виробництва та споживання взуття. Нині частку цієї країни припадає 11% світового випуску взуття. Внутрішній рівень споживання цієї категорії продовжує зростати і становить близько 1,9 пари на душу населення проти середньосвітового показника в 3 пари, а розвинених країнах — 5-6 пар.

Аналітики прогнозують подальше посилення цієї тенденції в Індії у зв'язку з урбанізацією, що росте, збільшенням наявного доходу і розвитком каналів збуту в невеликих містах, особливо після пандемії.

Раніше повідомлялося, що обсяг виробництва та експорту продукції взуттєвої промисловості Індії у короткостроковій перспективі збільшиться удесятеро. При цьому уряд країни надаватиме сектору активну підтримку, у тому числі щодо поширення більш етичних практик і створення альтернативних натуральній шкірі матеріалів.

Читайте також: Billa запускає нову концепцію веганського магазину

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також