Вода з доставкою додому — корисно, зручно та економно


22 вересня 2022

Сьогодні все більше людей прагне здорового способу життя, який передбачає не тільки повноцінне харчування, заняття спортом, а також дотримання питного режиму. Щоб його забезпечити, потрібно завжди мати доступ до якісної води. Водопровідна рідина може використовуватися тільки для таких потреб, як, наприклад, прання, прибирання, миття посуду, але не для пиття та приготування їжі. Тому постає питання, яку воду використовувати та де її брати. Фахівці рекомендують замовляти бутильовану продукцію. Розповідаємо, чому це варто робити. 

 

Яку воду краще пити

 

 

Як уже говорилося, вода з крана непридатна для пиття. Її подають з поверхневих джерел, а для знезараження використовують шкідливий для людського організму хлор. Вживання такої рідини призводить до появи різноманітних накопичень в органах, зокрема до утворення каменів у нирках, кальцинування судин тощо. Крім того, водопроводи в нашій країні знаходяться в поганому стані, що не може не позначатися на якості води. Фільтрування лише частково вирішує проблему, не позбавляючи її жорсткості, а при кип'ятінні руйнуються корисні мікроелементи. 

 

Якщо вам важливо пити максимально чисту рідину, варто скористатися послугами компаній-постачальників. Вони цінують свою репутацію, гарантують якість пропонованої продукції. Доставка води можлива додому, в офіс, навчальні, медичні організації тощо. Це дозволяє завжди мати під руками джерело бадьорості та енергії. Яку продукцію пропонують у пляшках і як вона обробляється? Розповідаємо на прикладі відомої компанії , яка реалізує товар під ТМ «Хвиля Здоров'я». Вода видобувається зі свердловини глибиною 335 м, додатково очищається та озонується, що визначає такі її якості, як: 

 

  • кристальна чистота. Артезіанська (що залягає на великих глибинах) вода захищена від попадання забруднень з ґрунту; 

  • збалансований склад. Бутильована продукція містить корисні мікроелементи в оптимальній для організму кількості, що визначає максимальну її корисність; 

  • відмінний смак, відсутність неприємного запаху та повна прозорість. Щоб досягти такого ефекту, компанія стежить за різними показниками, зокрема за рівнем вмісту заліза, загальною мінералізацією. 

 

Таких характеристик вдається досягти завдяки налагодженому процесу, дотриманню суворих санітарних норм, постійному контролю за якістю на всіх етапах виробництва. Домогтися максимальної безпеки продукції вдається також тому, що свердловина знаходиться безпосередньо під заводом. Рідина відразу потрапляє до цеху без зайвого транспортування. Вплив людського чинника зведено до мінімуму. 

 

Які переваги отримують клієнти сервісів доставки води

 

 

Крім високої якості продукції, співпраця з компаніями, які пропонують її доставку, має ряд інших переваг: 

 

  1. Економія сил та часу. Воду занесуть прямо до вас додому або до офісу. Не потрібно стояти у довгих чергах, носити важкі бутилі. При замовленні варто вказати зручний час доставки. Співробітник компанії приїде, коли ви будете на місці. Можлива оперативна доставка (протягом години після підтвердження замовлення). 

  1. Зручність. Компанії також пропонують додаткове обладнання. Найпростіше та зручне рішення – механічна або електрична помпа. Настільні та підлогові кулери для води мають функції підігріву та охолодження. Вставити бутель можна і в диспенсер, оснащений зручним краном. 

  1. Економія коштів. Бутильована вода коштує дешевше у порівнянні з тим самим обсягом магазинної продукції. Крім того, компанії часто проводять акції, що дозволяють заощаджувати.

 

Зробити замовлення можна різними способами: через сайт, програму, чат-боти, call-центр. Оплату виконують готівкою або карткою. 

 

Джерело: hz-voda.com.ua 


ПопередняВесь список


Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Кращі компанії

Особи

Блоги