07 апреля 2021

Media Markt масово закриває магазини і скорочує персонал

Media Markt масово закриває магазини і скорочує персонал
656

Німецький рітейлер споживчої електроніки Media Markt продовжує програму з оптимізації бізнесу. Компанія закриває 13 великоформатних магазинів під брендами Media Markt і Saturn і скорочує близько тисячі робочих місць на внутрішньому ринку. Крім того, рітейлер проводить програму по скороченню персоналу в Бельгії, хоча всі магазини в країні продовжують працювати, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

Роздрібні мережі Media Markt і Saturn поінформували своїх співробітників про закриття тринадцяти магазинів до вересня 2021 року. Основною причиною, що спонукала німецького гіганта скорочувати фізичну роздріб, стала діджиталізація бізнесу - електронна торгівля зростає і процвітає, у той час як продажі у фізичних магазинах знижуються. Тенденція отримала ще більший розвиток з моменту початку пандемії по всьому світу.

Власник Media Markt і Saturn материнська холдингова компанія Ceconomy розраховує скоротити витрати на оренду торгових площ. У майбутньому компанія не виключає подальших скорочень класичних форматів. На сьогоднішній день під управлінням компанії знаходиться 419 гіпермаркетів.

Вперше про масштабну реорганізацію бізнесу в Media Markt оголосили в серпні 2020 року. Під загрозою опинилися близько 3500 робочих місць по всій Європі на тлі повідомлень про підготовлювані закритті.

Читайте також: MediaMarkt открывает электронную торговую площадку

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги