20 апреля 2021

Рекордний рік для німецького гіганта рітейлу Rewe

Рекордний рік для німецького гіганта рітейлу Rewe
894

Торік продажі німецької дистриб'юторської групи Rewe зросли більш ніж на 20 відсотків. Навіть валовий прибуток зріс, незважаючи на великі втрати в туристичному підрозділі групи супермаркетів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на RetailDetail.

У 2020-му Rewe пережила рекордний рік. Німецька група супермаркетів збільшила продажі на 20,4% до 75,3 млрд євро. На їхньому внутрішньому ринку, у Німеччині, продажі зросли на 12 відсотків до 26,5 млрд євро. Це збільшення відбулося в основному завдяки незалежним франчайзі Rewe, які в середньому продали значно більше ніж на 20 відсотків.

Придбання оптової компанії Lekkerland також збільшило показники майже на 13 мільярдів євро. Проте зростання за кордоном відбувалося набагато повільніше: магазини групи Східної Європи зафіксували зростання продажів на 2,4 відсотка, досягнувши 10,4 млрд євро. З іншого боку, Австрія зросла на 4,3 відсотка. Дисконтна мережа Penny забезпечила 13,8 мільярдів євро продажів, зростання продажів на німецькому ринку склало 5,4%, а в інших європейських країнах - 8,3%.

Завдяки високим показникам у роздрібній торгівлі продуктами харчування, групі вдалося уникнути збитків. Вони компенсували підрозділ подорожей холдингової компанії. Ця галузь загрожувала занурити річні результати у прірву: продажі туристичних агентств, таких як DER Touristik, ITS та Meiers Weltreisen, в результаті пандемії впали на 73,9% - до 1,3 млрд євро. Хоча показник EBITDA зріс на 34 відсотки до 1,2 млрд євро - через некомпенсовані збитки на DER Touristik - остаточний чистий прибуток все-таки впав майже на 20 відсотків - до 415 млн євро.

У 2021 році Rewe розраховує головним чином на Lekkerland, яка пропонує "чудові перспективи майбутнього у зростаючому бізнесі, що забезпечує зручність у Німеччині та Європі", за словами генерального директора Ліонеля Суке. Група також планує ще більше інвестувати в модернізацію своїх магазинів, розширення логістичної інфраструктури та діджиталізацію.

Читайте також: Rewe International AG продає 100% у капіталі «Білла-Україна» власнику мережі Novus

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги