20 апреля 2021

Heineken націлилась на нейтральність вуглецю до 2040 року

Heineken націлилась на нейтральність вуглецю до 2040 року
836

Heineken оголосила про своє прагнення стати нейтральним до вуглецю до 2040 року, ставши першим світовим пивоваром, який встановив цю мету, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Heineken прагне, щоб усі виробничі майданчики стали вуглецево нейтральними шляхом максимізації енергоефективності та збільшення залежності від використання відновлюваної енергії до 2030 року.

Пивовар буде тісно співпрацювати з постачальниками, щоб скоротити викиди на 30% до 2030 року по всьому ланцюжку створення вартості, починаючи з базового рівня 2018 року.

Компанія застосовує науково обґрунтований підхід, тісно співпрацюючи з SBTi для підтвердження своїх нових зобов'язань.

З 2008 року група знизила викиди вуглецю на гектолітр у своїх пивоварнях на 51%.

Окрім цього, компанія реалізувала понад 130 проектів з відновлюваної енергетики, включаючи п’ять з 10 найбільших у світі пивоварних заводів, що працюють на сонячних батареях, оскільки вона зобов’язалася покластися на поновлювані джерела енергії у 2018 році.

Heineken здійснила низку проектів з відновлюваної енергетики, що функціонують у всьому світі, наприклад, у Фінляндії, де вона спільно з іншою групою створила вітрову електростанцію, яка буде впорскувати відновлювану електроенергію в європейську мережу, що забезпечує 13 операційних компаній.

Щоб допомогти досягти своїх цілей щодо вуглецевої нейтральності, компанія підтримує 500 фермерських проектів з низьким рівнем вуглецю у восьми країнах, а також переходить на пивоварні з нульовим рівнем викидів в Іспанії та Австрії.

Читайте також: Heineken скоротить 8 тисяч робочих місць, щоб відновити допандемічну маржу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги