14 мая 2021

Alibaba повідомила про перший операційний збиток в якості публічної компанії

Alibaba повідомила про перший операційний збиток в якості публічної компанії
997

Найбільша платформа електронної комерції в Китаї Alibaba Group Holding Ltd повідомила про свої перші квартальні операційні збитки з моменту виходу на біржу у 2014 році через рекордний антимонопольний штраф. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Її акції, що котируються в США, впали більш ніж на 3%, навіть незважаючи на те, що компанія прогнозує дохід на 2022 рік вище очікуваних ринків, роблячи ставку, що ширший пандемічний перехід до Інтернет-покупок буде залишатися стійким.

Але сильний прогноз був затьмарений регуляторними репресіями, які призвели до призупинення IPO на 37 млрд доларів дочірньої компанії Ant Group та штрафу в розмірі 2,8 млрд доларів за антиконкурентну ділову практику.

Штраф регулятора ринків Китаю у квітні був найбільшим за весь час у своєму роді.

Alibaba прогнозує щорічний дохід у 930 мільярдів юанів (144,12 мільярда доларів) за фінансовий рік, що перевищує середню оцінку аналітиків у 928,25 мільярда юанів.

Читайте також: Очікується, що покупці витратять в Інтернеті у 2021 році 4,2 трлн доларів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги