18 июня 2021

Carrefour випробовує пункти збору вживаних підгузників

Carrefour випробовує пункти збору вживаних підгузників
1140

Французький рітейлер Carrefour розпочав пілотний проект для збору використаних підгузників у Парижі спільно з Pampers та TerraCycle, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

На випробуванні в Іль-де-Франс використовується інноваційний пристрій, що дозволяє батькам утилізувати використані дитячі підгузники всіх марок в одному з контейнерів, встановлених у п'яти магазинах Carrefour в Парижі, для переробки.

Жульєн Тремблін, керуючий директор TerraCycle Europe, сказав: «Партнерство з Carrefour і Pampers щодо збору використаних дитячих підгузників - це унікальна можливість довести разом, що всі відходи можуть знайти друге життя».

Щодня у Франції використовують близько 11 мільйонів дитячих підгузників.

Тестовий етап збору підгузників, проведений з травня по листопад 2021 року, дасть цінні початкові уроки для оцінки доцільності більш масштабного збору за участю різних зацікавлених сторін.

Наприкінці пілотного проекту зібрані матеріали будуть перероблені на нові продукти. Наприклад, з переробленої целюлози будуть виготовляти меблі, а з переробленої пластмаси - кришки від пляшок або сміттєві баки для підгузників.

Читайте також: Carrefour Polska розширює асортимент екологічного одягу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги