23 июля 2021

Польща та Великобританія лідирують у розвитку електронної комерції

Польща та Великобританія лідирують у розвитку електронної комерції
1211

Продажі електронної комерції в Європі збільшаться на $298 млрд потягом 2020-2025 років. Це призведе до попиту на додаткові 28 мільйонів квадратних метрів складів. Такий прогноз опублікувала аналітична компанія CBRE. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

За словами експертів, Польща стала одним із лідерів за темпами розвитку електронної торгівлі. Очікується, що частка роздрібних продажів у цій країні до 2025 року досягне 20%. Таким чином, поляки обійдуть за цим показником шведів, французів та іспанців.

Загалом у Євросоюзі загальний обсяг інтернет-продажів збільшився за останні п’ять років на 150%. У 2015 році питома вага електронної комерції у роздрібній торгівлі ЄС становила 7%, у 2020-му – вже 13%.

«Електронна комерція стабільно зростала за останні роки, але у нас ніколи раніше не було такого прискорення, як під час пандемії», - сказала Беата Гриневська, керівник департаменту складів та логістики CBRE. Природно, що це створило додатковий попит на логістичну нерухомість нового ґатунку.

Однак розвиток даного сектору у Європі не можна назвати рівномірним. Є такі динамічні країни, як Польща, Велика Британія чи хоча б Нідерланди. З іншого ж боку, є Португалія, Італія та Іспанія, де інтернет-магазини завойовують серця споживачів дуже мляво.

Експерти CBRE визначили фактори, що визначають темпи зростання електронної комерції. Найважливішими є, серед інших населення, що живе в містах, зайнятість у сфері послуг, цифрові компетенції суспільства, популярність віддалених платежів, існування домінуючого гравця на ринку електронної комерції, а також транспортно-логістичної інфраструктури.

Беручи до уваги сукупність усіх цих факторів, аналітики прогнозують, що надалі лідером розвитку стане Сполучене Королівство. А саме вони очікують що з 25% питомої ваги інтернет-продажів у 2020 році Велика Британія досягне 32% у 2025 році. У Нідерландах за той же час електронна торгівля з 17% зросте до 26%.

Польща також серед лідерів, але її особливо відзначають лише тому, що це досі посткомуністична країна. До речі, Німеччина до 2025 року має досягнути питомої ваги інтернет-торгівлі до тих же 20%, та ніхто за це не вихваляє цю країну, бо від флагмана європейської економіки очікували більшого. З іншого боку, Іспанія, Португалія та Італія тільки за 4-5 років досягнуть тих же результатів, які вже зафіксовані у Польщі.

Читайте також: У Франції змінюють правила для складів електронної комерції

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Раздел: > Новости за рубежем

Теги:

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также