16 сентября 2021

Споживачі з Близького Сходу залишаються без постачання через проблеми між Китаєм, Європою та США

Споживачі з Близького Сходу залишаються без постачання через проблеми між Китаєм, Європою та США
846

Світова логістика настільки зосередилася на проблемах, які виникають у постачанні між Китаєм та умовним Заходом (ЄС та США), що інші регіони планети почали потерпати від банального браку уваги. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Зокрема, на Близькому Сході споживачі вже стикаються з обмеженням асортименту крамниць, оскільки судновласники віддають перевагу більш вигідним рейсам до ЄС та США, на які тепер великий попит.

Новий аналіз, проведений у компанії Alphaliner, показує, що за час після початку пандемії кількість рейсів до Близького Сходу скоротилася приблизно удвічі. Тим часом тарифи на спотові перевезення від Шанхая до Джебель-Алі, наприклад, є найнижчими з усіх морських маршрутів. Якщо завезти контейнер до США коштуватиме 20 тис. доларів, то сюди – лише 4 тис. доларів. А відстань співмірна.

Аналіз показує, що жодна із семи спеціалізованих агенцій, що працювали на китайсько-близькосхідних маршрутах, зараз не пропонує щотижневих рейсів через хронічний брак вільних суден.

Подібні проблеми зараз виникають також на африканському ринку, відзначають аналітики. За повідомленням видання Splash, після початку пандемії кількість рейсів тут також скоротилася. Але і зараз у порівнянні з минулим роком спостерігається скорочення ще на 6,5%. Обмежень стало набагато менше, ніж у 2020-му. Та через брак вільних суден та контейнерів перевізники працюють на інших ринках.

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также