23 сентября 2021

Puma випустить колекцію з британським універмагом Liberty

Puma випустить колекцію з британським універмагом Liberty
974

У рамках нової маркетингової кампанії німецький виробник спортивного одягу та взуття Puma об'єднався з британським універмагом Liberty для створення першої спільної колекції, присвяченої жінкам по всьому світу. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на PROfashion.

У березні 2021 року бренд запустив комунікаційну платформу «Разом з нею», присвячену сестринству, жіночій дружбі та підтримці один одного в спорті та культурі. Потім маркетингову ініціативу підтримав британський рітейлер.

Колекція PUMA х LIBERTY включила в себе широкий асортимент взуття, одягу й аксесуарів. У капсулі представлені моделі кросівок Wild Rider, Basket, Cruise Rider. Серед одягу є як класичні силуети PUMA, так і спеціально розроблені Лондонським Універмагом кімоно, сукня та боді.

У рамках співпраці команда художників Liberty в Лондоні вручну прикрасила речі з лімітованої колекції авторської графікою, розробленою на базі різних візерунків «Toile de Jouy» і пейзажів в азіатському стилі з архівів Універмагу.

Читайте також: Оборот Puma майже подвоївся

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также