13 октября 2021

H&M і Unilever закликали уряди припинити субсидування шкідливих виробництв

H&M і Unilever закликали уряди припинити субсидування шкідливих виробництв
617

Напередодні Саміту ООН з біорізноманіття керівники низки великих компаній, включаючи H&M і Unilever, закликали уряди вжити значимі дії для захисту екосистем. Світові лідери повинні зробити більше для запобігання руйнування природи, попереджають H&M, The Body Shop і Unilever. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

У відкритому листі керівники компаній закликають уряди вжити значимі дії проти масового вимирання диких тварин і руйнування екосистем.

На думку підписантів листа, нинішні пропозиції та прийняті заходи не вирішують проблему шкоди екології в достатній мірі і є занадто розпливчастими.

Глобальні компанії наполягають на конкретній і чіткій меті, як це було раніше узгоджено щодо клімату (обмеження зростання глобальної температури до 1,5 ° C), з якою бізнес і громадянське суспільство могли б погодитися.

Крім того, вони закликають політиків скасувати всі субсидії, які побічно сприяють збільшенню вуглецевого сліду.

«Ми повинні відстежувати наше вплив на клімат і природу з тієї ж чіткістю, з якою ми відстежуємо наші прибутки і збитки», - заявив Роберто Маркес, генеральний директор Natura & Co (The Body Shop, Aesop).

«Ми закликаємо уряди скасувати і перенаправити всі шкідливі субсидії. Уряди як і раніше надають багато субсидій галузям і ініціативам, які шкодять екології», - наголосив він.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также