18 октября 2021

Франція вводить заборону на пластикову упаковку для овочів і фруктів

Франція вводить заборону на пластикову упаковку для овочів і фруктів
1020

Заборона на пластикову упаковку спочатку поширюватиметься на 30 видів фруктів і овочів, включаючи цибулю-порей, кабачки, огірки, перець, картоплю, груші та банани. Однак пластик як і раніше буде дозволений для продуктів, упакованих партіями по 1,5 кг і більше, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на New Retail.

Нові правила - це лише перший крок, оскільки міністерка екологічного переходу Франції Барбара Помпілі також хоче заборонити будь-яку іншу упаковку до 2026 року. Для деяких фруктів і овочів поки не існує альтернативи без пластику, тому виробникам дається більше часу на розробку нових видів упаковки. Виняток становлять вишня, салат-латук, малина, полуниця, шпинат і зелень.

Зараз 37% фруктів і овочів у французьких магазинах продаються у фасованому вигляді, повідомляє французький економічний журнал Capital. Франція поставила за мету відмовитися від одноразового використання пластика до 2040 року. Для досягнення цієї мети до 2030 року п'ята частина продуктів у великих і середніх магазинах повинна продаватися на вагу, сьогодні цей показник становить всього 2%.

У Бельгії також скоро будуть прийняті нові заходи по боротьбі з пластиком, хоча вони набагато менш масштабні, ніж у Франції. Наприклад, з магазинів назавжди зникнуть пластикові пакети, а також пластикові стаканчики, тарілки, соломинки і палички для перемішування. Однак повна заборона на пластикову упаковку для фруктів і овочів в Бельгії поки не планується.

Читайте також: Пластикові пакети виявилися більш екологічними за паперові та тканинні

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 


Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги