28 октября 2021

Доходи Google від реклами зросли на 43%

Доходи Google від реклами зросли на 43%
977

Alphabet (материнська компанія Google) прозвітувала за третій квартал 2021 року. Виторг холдингу перевищив $65 млрд. Доходи від реклами зросли на 43%, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Google заробила на рекламі $53,13 млрд. Для порівняння, за аналогічний період минулого року цей показник становив $37,1 млрд. Реклама на YouTube принесла $7,21 млрд ($5,04 млрд роком раніше).

За словами директора з розвитку бізнесу Google Філіпа Шиндлера, у зростання реклами внесла найбільший внесок роздрібна торгівля. Витрати засобів масової інформації також були значними.

Такі показники перевершили очікування аналітиків. Акції компанії практично не змінилися у ціні після звіту.

Раніше свої фінансові показники презентувала Facebook. У компанії пояснили слабший результат змінами в політиці конфіденційності Apple, які принесли із собою труднощі для галузі та малого бізнесу та створили переваги для рекламного бізнесу самої Apple. Про негативний вплив політики Apple на результати повідомила також компанія Snap. Однак на звітності Google, за словами фінансового директора Рут Порат, зміни конфіденційності Apple справили «дуже скромний вплив».

Читайте також: Telegram запустив рекламну платформу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги