08 ноября 2021

Google пропонує користувачам шопінг за трендами 2021 року

Google пропонує користувачам шопінг за трендами 2021 року
856

Компанія представила спільний звіт про тренди з виданням про моду PAPAER, запропонувавши релевантні добірки товарів, а також представили звіт про тренди 2021 року та запропонували користувачам здійснити релевантні покупки. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на PROfashion.

На основі пошукових запитів користувачів Google компанії склали топ трендів, до якого увійшли: естетика сільського життя cottagecore, домашні тренування, аутфіт з 1990-х, бьюті-прийоми з Tik-Tok, гендерно-нейтральний одяг, а лідером пошукових запитів стала сумка ньй- йоркського бренду Telfar.

Так, наприклад, пошукові запити речей у сільській стилістиці cottagecore зросли у 2021 році на 1350%, інтерес до домашніх тренувань – на 250%, а ностальгія за 1990-ми роками спровокувала сплеск запитів на плісовані спідниці, взуття на платформі.

За виявленими трендами Google запропонувала користувачам інтерактивний гід покупок. «Google має унікальну можливість відслідковувати зародження трендів, ― коментує Стефані Хортон, директорка з маркетингу Google Shopping. ― Ми знову бачимо, що культура відіграє величезну роль у формуванні будь-яких тенденцій, будь то тренди в соціальних мережах, фільмах та шоу чи музиці. Співпрацюючи з PAPER, ми втілюємо ці ідеї в життя, створюючи новий досвід покупок, який поєднує тенденції та культуру в один журнал, що надихає». Спільне видання 21of21 про тренди на основі даних Google доступне для продажу безпосередньо в Google Shopping.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги